V1909 ile gelen Wi-Fi bağlantısı sorunu

Untouchablee

Hectopat
Merhabalar. 2 ay önce dizüstü bilgisayarımı Windows 10 Pro V1903'ten V1909'a temiz kurulum ile yükselttim. O gün bugündür Wi-Fi bağlantısında bir sıkıntı var. Bilgisyarı ilk açınca normal bir şekilde bağlanıyor. İnternete girince ya bağlantı kesiliyor ya da çok fazla ping giriyor. Sorunları çöz butonuna basıyorum düzeliyor. Sonra yine interneti kullanmaya başlayınca yine aynısı oluyor. El ile IP adresi ya da DNS ataması yapıyorum yine aynısı oluyor. Wi-Fi sürücüsünü güncelliyorum olmuyor, eski sürümlere döndürüyorum yine olmuyor. Sürücü yazılımını bilgisayardan tamamen kaldırdım sonra bilgisayarı yeniden başlattım. Otomatik bir sürücü yükledi ve yine aynı sorunlar oldu. Araştırdığım tüm çözüm yollarını uyguladım ama nafile. Tüm Windows güncellemelerini de yapıyorum ama düzelmiyor. Sorunun V1909'dan kaynaklandığını düşünüyorum çünkü önceden böyle bir şey yaşamıyordum. Sizin öneriniz var mıdır? Yok ise, Windows V1903'ü indirmem mümkün mü?

Ben sorunu yazılımdan olduğunu düşünüyorum. Üretici bunun için düzeltme güncellemesi gelmeli ve gelmesi gerekirdi, bayağı oldu çıkalı 1909. Dizüstü cihazın verdiği Wi-Fi sürücüyü kurmayı deneyin veya yonga üreticisinin sitesinden güncel olanı bulmaya çalışın.

1903 sürüme geçince düzeliyor mu sorunun? Farklı modeme bağlanmayı veya telefonu modeme çevirerek bir süre kullanmayı denediniz mi?

Son düzenleme:
Sosyal'de 2004 sürümüne temiz yükleme yapın veya 1903 sürümünde sorun yaşamıyorsan, resmi 2004 sürümü gelene kadar kalabilirsin. Yükseltme olarak geçiş yaptığınız için Wi-Fi yonga sürücüsünde uyuşmama olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal'de 2004 sürümüne temiz yükleme yapın veya 1903 sürümünde sorun yaşamıyorsan, resmi 2004 sürümü gelene kadar kalabilirsin. Yükseltme olarak geçiş yaptığınız için Wi-Fi yonga sürücüsünde uyuşmama olabilir.
Bir önceki yorumumda yanlış yazmışım. Yükseltme yapmadım. Temiz kurulum ile 1909 yüklemiştim. 1903e geri dönemiyorum. Yeni sürüm resmi olarak ne zaman gelecek?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı