V900s vites ekleme

handaq

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde V900s direksiyon setim var buna Logitech G29 shifter ekleyenler var bende eklemek istiyorum fakat shifter Vega girişli ben doğrudan bilgisayara USB ile takmak istiyorum bunun için dönüştürücü olur mu VGA'dan USB dönüştürücü.

Hocam böyle birşey olabilir fakat biraz pahalı 180 250 tl arası satılıyor.

Dosya Ekleri

• 1_org.jpg
    1_org.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba arkadaşlar, elimde V900s direksiyon setim var buna Logitech G29 shifter ekleyenler var bende eklemek istiyorum fakat shifter Vega girişli ben doğrudan bilgisayara USB ile takmak istiyorum bunun için dönüştürücü olur mu VGA'dan USB dönüştürücü.

VGA to USB olmaz. Kullanabilmeniz için dönüştürücünün içinde Arduino bulunması gerekir.
Örnek
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ah be abi konu biraz dışa gidiyor ama 6 aydır V900-S kullanıyorum ve hiç ama hiç memnun değilim 900 derece eyvallahta bir süre sonra ölü bölge sorunları çıkıyor kendim tamir ettim yeni Ardunio ile ama bu seferde pedallar algılamamaya başladı düzelttim ama kesinlikle almayın.Garantim yandı zaten ama eğer alacak varsa ikinci el DFGT bakabilir.Ya da Rampage'in ''çaldığı'' modeli alabilirsiniz.Model PXN V9 fakat bunlar yerine DFGT veya G27 alabilirsiniz.

Geri
Yukarı