VA panel Black Smearing çok rahatsız eder mi?

shyzeq

Hectopat
IPS panelden VA panele geçmiş birisi olarak hâlâ renklere alışabilmiş değilim fakat monitör de Black smearing sorunu olduğu için oyunlar da veya bir şeyler izlerken çok sorun eder mi? Twitter karanlık modunda çok fazla rahatsız ettiği kesin.

60 Hz eski bir monitörden VA panel 144 Hz monitöre geçmiş biri olarak özellikle FPS oyunlarındaki gölgeler o kadar rahatsız ediyor ki anlatamam. Twitter ve diğer koyu tema kullandığım sosyal medyalarda herhangi bir sorun yaşamadım. Sadece FPS oyunlarında gölgeler çok kötü ve rahatsız edici.

60 Hz eski bir monitörden VA panel 144 Hz monitöre geçmiş biri olarak özellikle FPS oyunlarındaki gölgeler o kadar rahatsız ediyor ki anlatamam. Twitter ve diğer koyu tema kullandığım sosyal medyalarda herhangi bir sorun yaşamadım. Sadece FPS oyunlarında gölgeler çok kötü ve rahatsız edici.
Bu sorundan dolayı iade etmeye değer mi sizce yoksa ileride bu duruma alışılabilir mi?

Bu sorundan dolayı iade etmeye değer mi sizce yoksa ileride bu duruma alışılabilir mi?

Açıkçası Escape From Tarkov ve Rainbow 6'de ben bu duruma hiç alışamadım hatta bu iki oyundan bir nebze soğuttu bu problem ama genel olarak diğer türdeki oyunlarda bu problemi hiç yaşamadım. Demek istediğim ağırlıklı olarak FPS oyunları tercih ediyorsan bence bu durumdan çok memnun kalmazsın ve alışmak çok zor olur.

Açıkçası Escape from Tarkov ve Rainbow 6'de ben bu duruma hiç alışamadım hatta bu iki oyundan bir nebze soğuttu bu problem ama genel olarak diğer türdeki oyunlarda bu problemi hiç yaşamadım. Demek istediğim ağırlıklı olarak FPS oyunları tercih ediyorsan bence bu durumdan çok memnun kalmazsın ve alışmak çok zor olur.

Rainbow Six de nasıl bir sorun yaşadınız ben test yaptığım da pek fark etmedim ama? Ve aşırı fazla rekabetçi oyunlar oynamıyorum hocam.

Açıkçası Escape from Tarkov ve Rainbow 6'de ben bu duruma hiç alışamadım hatta bu iki oyundan bir nebze soğuttu bu problem ama genel olarak diğer türdeki oyunlarda bu problemi hiç yaşamadım. Demek istediğim ağırlıklı olarak FPS oyunları tercih ediyorsan bence bu durumdan çok memnun kalmazsın ve alışmak çok zor olur.

Al benden de o kadar EFT de acayip belli oluyor bende sırf bu yüzden HP X24ih iade edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı