VAC Ban Neden Yenir?

Muhammed M

Hectopat
Katılım
1 Mayıs 2019
Mesajlar
41
Çözümler
3
Merhaba ben Mert, Steam hesabım 28 gün önce VAC ban yedi neden yediğimi bilmiyorum.

Ekran Alıntısı.PNG
 
Skin hilesi, Bunny hilesi, Wallhack, Aim hack tarzı hileler yüzünden yeniliyor. Bunun dışında trol, küfür tarzı sebeplerden ban yiyebiliyorsunuz ancak bunlar 1 gün, 7 gün gibi süreli banlar oluyor genellikle.
Edit: İdle Master gibi kart düşürme programları yüzünden ban yiyenlerde gördüm.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Hile... Cidden hile mi açtın? Skin Changer bile ban yedirtiyor. Ben yemiştim tecrübeliyim yani (Skin Changer kullanmaktan).
Not: Skin Changer'in ban yedirttiğini bilmiyordum.
 
Hile, Skin Changer vb. diğer oyunculardan seni öne geçiricek veya steami egale edicek bir program veya hile kullandıysan VAC yemişsindir. Eğer bunları kullanmadım diyorsan yakında açılır fakat şansın çok az.
 
Vac = valve anti cheat demektir ve bu sistem belirli zaman araliklariyla csgo oyun dosyalarını denetler değişiklik bulursada Vac Ban yersiniz ama çoğunlukla insanlar Vac sistemine erisilemiyor gibi yazıları Vac sanmaktadır eğer profilinizde 1 kayıtlı Vac yasaklanması yazmıyorsa dosya doğrulaması yapıp tekrar girin
 
Oyun açık iken ve vac koruması olan bir sunucuya bağlıyken yüksek ihtimal free ya da paralı ama kalitesiz hile kullandın veya oyun aynı şekilde açıkken arkada cheat engine tarzı programlar açtın. öyle oyun dosyaları falan diyenler oyun dosyaları ile pek alakası yok durumun.
 

Yeni konular

Geri
Yukarı