VAC Ban ve Hesaba Bağlı Telefon Numarası

Kutay Yağcı

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Ben tam olarak 241 gün önce ne yazık ki Steam CoD: Black Ops 2'de tek başıma oynadığım zombi modunda hile yaptığım için VAC ban yedim. O gün yeni bir hesap açtım ve aldığım oyunları yeni hesaba ekledim. Birkaç saat önce de yeni hesaba CS:GO aldım. Az önce baktığımda telefon numaramın eski hesapta hala kayıtlı olduğunu gördüm. Telefon numarasını VAC banlı bir hesap ile paylaşan diğer hesaba da VAC ban uygulandığını biliyorum. Ancak burada "paylaşan" kelimesi dikkatimi çekti, yani aynı anda iki hesaba da bağlı olması gerekiyor. En azından ben öyle anladım.
Şimdi VAC banlı olan hesaptan telefon numaramı kaldırıp VAC ban olmayan hesaba eklediğim zaman yeni hesaba VAC ban geçecek mi geçmeyecek mi?

Normalde çok üstünde durmam ama yeni hesapta CS: GO'yu seçkin hesap yapmak istiyorum. O yüzden yardım almak istedim. Bunu aranızda hiç yapan oldu mu ya da %100 VAC banın geçmeyeceğinden emin olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bunu daha önce yaşadım. 1 yıl önce VAC banlı bir hesaptaki telefon numarasını yeni bir hesaba bağladım ve 1 hafta bile geçmeden otomatikman VAC yedi. Bu arada hesabın oynanma saati 0 saat.
Hiç oynamadan bile hesabınız VAC'lanıyor. 0' saatlik bir hesapta Overwatch banı olması sizce de saçma değil mi. :LOL:

Ben bunu daha önce yaşadım. 1 yıl önce VAC banlı bir hesaptaki telefon numarasını yeni bir hesaba bağladım ve 1 hafta bile geçmeden otomatikman VAC yedi. Bu arada hesabın oynanma saati 0 saat.
Hiç oynamadan bile hesabınız VAC'lanıyor. 0' saatlik bir hesapta Overwatch banı olması sizce de saçma değil mi. :LOL:
Telefon numaranız ile VAC banlı olan hesabınızın bağını koparmış mıydınız peki? Çünkü denemek için açtığım hesap ile telefon numaramı bağladım. 2 hafta geçmesine rağmen hala herhangi bir VAC ban ile karşılaşmadım.

Telefon numaranız ile VAC banlı olan hesabınızın bağını koparmış mıydınız peki? Çünkü denemek için açtığım hesap ile telefon numaramı bağladım. 2 hafta geçmesine rağmen hala herhangi bir VAC ban ile karşılaşmadım.
Evet kopardım zaten üzerinden 6 ay geçmesi gerekiyor tekrardan aynı telefon numarasını kullanabilmek için.

Bende aynı durumu yaşadım. Telefon numaran 3 ay banlanıyor diye hatırlıyorum. Tekrardan hesabına bağlayabilirsin. Şu an 3k+ saatim var.

Hile kullandıktan sonraki hesap da büyük ihtimalle VAC yiyor. Benim de aynı şekilde ilk hesabım hile kullanımından yedi, 2. hesapta bir şey yapmamama rağmen gene yedim. Sonra bütün dosyaları silip yeni hesapta temiz kurulumla oynadım. Dediğim gibi 3k+ saatim var.

Ayrıca oyun oynarken karşımıza o kadar çok hile geliyor. Ben global biri olarak karşıma 200den fazla hile geldi, hala da gelmeye devam ediyor. Oyunun içine ediyorlar. Umarım bir daha hile, macro vs. kullanmazsınız. Oyunda kendini geliştirebileceğin bir çok yön var. Kendini geliştirmek en iyisidir.
Bir sorun olursa sorabilirsiniz. İyi oyunlar.

Bende aynı durumu yaşadım. Telefon numaran 3 ay banlanıyor diye hatırlıyorum. Tekrardan hesabına bağlayabilirsin. Şu an 3k+ saatim var.

Hile kullandıktan sonraki hesap da büyük ihtimalle VAC yiyor. Benim de aynı şekilde ilk hesabım hile kullanımından yedi, 2. hesapta bir şey yapmamama rağmen gene yedim. Sonra bütün dosyaları silip yeni hesapta temiz kurulumla oynadım. Dediğim gibi 3k+ saatim var.

Ayrıca oyun oynarken karşımıza o kadar çok hile geliyor. Ben global biri olarak karşıma 200den fazla hile geldi, hala da gelmeye devam ediyor. Oyunun içine ediyorlar. Umarım bir daha hile, macro vs. kullanmazsınız. Oyunda kendini geliştirebileceğin bir çok yön var. Kendini geliştirmek en iyisidir.
Bir sorun olursa sorabilirsiniz. İyi oyunlar.

Aslında hile kullanmayı sevmem, genelde de kullanmam. Bir kere Call of Duty Black Ops 2 zombi modunda tek başıma oynarken hile yapmıştım denemek için. Solo play modunda oynadığım için vac ban aklıma gelmemişti. Olan oldu artık, yeni hesabıma telefon numaramı bağlamadım korkudan. Profilde belirgin bir şekilde vac yasaklamasının gözükmesi sinir ediyor. Yanıtınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı