VAC ban yedim psikolojim bozuldu

Eren.exe

Centipat
Öncelikle hile yapmadığımı söyleyeyim. Şimdi bazı çok akıllı arkadaşlar çıkar diye söyleyeyim, benimki Overwatch ban yani muhtemelen yanlış karar verildi. Ya da bilmeyenler için:
Kullandığınız bilgisayarda hile kullanılmışsa siz de ban yersiniz(tabii kullanan kişi henüz yememişse).Ben de internet kafede oynadığım için yemiş de olabilirim. Orası önemli değil.
Sıkıntım şu. Bu olay bende derin etki bıraktı. O olay olduğunda 12 yaşındaydım, şu an 15 yaşındayım. Her gün CS:GO'ya girerken ban yedim mi acaba diye korkuyorum. Her gün profilimi açıp ban yedim mi diye bakma ihtiyacı duyuyorum. 2 kere rüyamda ban yediğimi gördüm. En ufak donmalarda VAC yedim de oyundan attı sanıyorum.
Yardımcı olabilecek birisi var mı?
Psikoloğa gitsem sen çok bilgisayar oynuyorsun diyecek. Ha bu arada ben CS'ye ara vermiştim(ki o zamanlar bile profilime bakma ihtiyacı duyuyordum) geri döndükten sonra oldu rüyama girme mevzusu.
Hocam bence bu oyuna çok fazla bağımlı olmanızla alakalı diye düşünüyorum CSGO'yu silin.CSGO oynamadığıniz zaman nasıl Vac Ban yiyeceksiniz mantıkken o yüzden silin ve bu şeyden kurtulun bence sonradan yüklerseniz de bağımlı olmamaya çalışın.Ama neden bu kadar çok korktuğunuzu anlamadım hocam Vac Ban yiyince sizi öldürmeyecekler. Ve illegal iş yapmadiginiz sürece boşu boşuna ban yemezseniz ha olur da bir hatayla ban yerseniz desteğe yazarsınız açarlar.

KS
KS
Muhammed Volkan Güngör
Hocam bence bu oyuna çok fazla bağımlı olmanızla alakalı diye düşünüyorum CS:GO'yu silin. CS:GO oynamadığıniz zaman nasıl VAC Ban yiyeceksiniz mantıkken o yüzden silin ve bu şeyden kurtulun bence sonradan yüklerseniz de bağımlı olmamaya çalışın. Ama neden bu kadar çok korktuğunuzu anlamadım hocam VAC Ban yiyince sizi öldürmeyecekler. Ve illegal iş yapmadiginiz sürece boşu boşuna ban yemezseniz ha olur da bir hatayla ban yerseniz desteğe yazarsınız açarlar.

Hocam CS'yi bırakıp diğer hesabımda takıldığım zamanlar da her gün hesabıma bakma ihtiyacı hissediyordum acaba VAC yedim mi diye.

Sinan Engin v1

Centipat
Öncelikle hile yapmadığımı söyleyeyim. Şimdi bazı çok akıllı arkadaşlar çıkar diye söyleyeyim, benimki Overwatch ban yani muhtemelen yanlış karar verildi. Ya da bilmeyenler için:
Kullandığınız bilgisayarda hile kullanılmışsa siz de ban yersiniz(tabii kullanan kişi henüz yememişse).ben de internet kafede oynadığım için yemiş de olabilirim. Orası önemli değil.
Sıkıntım şu. Bu olay bende derin etki bıraktı. O olay olduğunda 12 yaşındaydım, şu an 15 yaşındayım. Her gün CS:GO'ya girerken ban yedim mi acaba diye korkuyorum. Her gün profilimi açıp ban yedim mi diye bakma ihtiyacı duyuyorum. 2 kere rüyamda ban yediğimi gördüm. En ufak donmalarda VAC yedim de oyundan attı sanıyorum.
Yardımcı olabilecek birisi var mı?
Psikoloğa gitsem sen çok bilgisayar oynuyorsun diyecek. Ha bu arada ben CS'ye ara vermiştim(ki o zamanlar bile profilime bakma ihtiyacı duyuyordum) geri döndükten sonra oldu rüyama girme mevzusu.

Yanlış anlamadıysam 12 yaşınızda VAC yediniz. O zamana kadar VAC takıntınız var. Eğer hesapta değerli şeyler varsa sat. Artık zarar verme noktasına gelmiş. İlk önce ailenize anlatın durumu sonra azaltarak bıraknaya çalışın.

Swyntax

Decipat
Makaleler
1
Yer
/dev/sda
Hocam CS'yi bırakıp diğer hesabımda takıldığım zamanlar da her gün hesabıma bakma ihtiyacı hissediyordum acaba VAC yedim mi diye.
Steam'i sil. Çok fazla oynuyordum rankım kötüydü sonra ben CS:GO rankım silinsin diye 1 ay beklemiştim sonra yine aynı rankı vermişti bende bırakmıştım aşırı rahatım şuan.

KS
KS
Muhammed Volkan Güngör
Hocam hissetmeyin oyuna girmeyip nasıl VAC Ban yiyeceksiniz ya da illegal bir şey yapmadan nasıl VAC Ban yiyeceksiniz deyin kendinize.

Hocam ilk yediğimde de hiçbir şey yapmamıştım. Sadece bu psikolojik durum değil. Artık hiçbir yerde Steam hesabımı açmıyorum. FPS oyunlarında berbat olan arkadaşıma bile korkudan aile paylaşımı açmıyorum.

Eren.exe

Centipat
Hocam ilk yediğimde de hiçbir şey yapmamıştım. Sadece bu psikolojik durum değil. Artık hiçbir yerde Steam hesabımı açmıyorum. FPS oyunlarında berbat olan arkadaşıma bile korkudan aile paylaşımı açmıyorum.
Yani hocam zaten ailenizin ve kendi cihazlarınızın haricinde başka bir yerde Steam hesabınızı girmeyin. Aile paylaşımı nedir onu anlamadım bilgisayarınızdaki resimleri falan mı görebiliyor? Ben tam ne olduğunu bilmiyorum isterseniz araştırın mesela aile paylaşımıyla bilgisayarınıza bir virüs vs. bulaştırabilirmi diye.

Yukarı