VAC ban yedim psikolojim bozuldu

Nikobellic35

Centipat
Öncelikle hile yapmadığımı söyleyeyim. Şimdi bazı çok akıllı arkadaşlar çıkar diye söyleyeyim, benimki Overwatch ban yani muhtemelen yanlış karar verildi. Ya da bilmeyenler için:
Kullandığınız bilgisayarda hile kullanılmışsa siz de ban yersiniz(tabii kullanan kişi henüz yememişse).ben de internet kafede oynadığım için yemiş de olabilirim. Orası önemli değil.
Sıkıntım şu. Bu olay bende derin etki bıraktı. O olay olduğunda 12 yaşındaydım, şu an 15 yaşındayım. Her gün CS:GO'ya girerken ban yedim mi acaba diye korkuyorum. Her gün profilimi açıp ban yedim mi diye bakma ihtiyacı duyuyorum. 2 kere rüyamda ban yediğimi gördüm. En ufak donmalarda VAC yedim de oyundan attı sanıyorum.
Yardımcı olabilecek birisi var mı?
Psikoloğa gitsem sen çok bilgisayar oynuyorsun diyecek. Ha bu arada ben CS'ye ara vermiştim(ki o zamanlar bile profilime bakma ihtiyacı duyuyordum) geri döndükten sonra oldu rüyama girme mevzusu.

Acilen CS:GO'yu bırakmalısın. Kanser eden bir oyun bırakınca resmen gençleştim bu kadar mı fark eder?

KS
KS
Muhammed Volkan Güngör
Yani hocam zaten ailenizin ve kendi cihazlarınızın haricinde başka bir yerde Steam hesabınızı girmeyin. Aile paylaşımı nedir onu anlamadım bilgisayarınızdaki resimleri falan mı görebiliyor? Ben tam ne olduğunu bilmiyorum isterseniz araştırın mesela aile paylaşımıyla bilgisayarınıza bir virüs vs. bulaştırabilir mi diye.

Hocam aile paylaşımı Steam'in bir özelliği. Bir arkadaşınızın bilgisayarına yetki veriyorsunuz sizin kütüphanenizdeki oyunları oynayabiliyor ama eğer aile paylaşımı yaptığınız hesap VAC ban yerse siz de yiyorsunuz.
Akıl sağlığını kaybet mental çöküntü. Acilen CS:GO'yu bırakmalısın. Kanser eden bir oyun bırakınca resmen gençleştim bu kadar mı fark eder.

Benim olayım o değil ki. Bıraktım yine devam etti tekrar başlayınca biraz daha arttı ama.

KS
KS
Muhammed Volkan Güngör
Ben 1 aylık banlyım mutluyum niye üzülüyosunki boş ver.

Vermediğim bir detay var belki bu sebep olmuş olabilir. VAC ban yediğim gün 7. sınıfın 2. günüydü. Okulda herkes benimle dalga geçmeye bana hile demeye başlamıştı. Benimle uğraşmaya başlamıştı. Beni sinirlendirenlere tepki gösterince az kalsın disiplin cezası yiyecektim hatta.

WinTime

Decapat
Yer
Orhangazi/BURSA
Vermediğim bir detay var belki bu sebep olmuş olabilir. VAC ban yediğim gün 7. sınıfın 2. günüydü. Okulda herkes benimle dalga geçmeye bana hile demeye başlamıştı. Benimle uğraşmaya başlamıştı. Beni sinirlendirenlere tepki gösterince az kalsın disiplin cezası yiyecektim hatta.

Dostum, bilgisayar oyununu takma kafaya pek. Envanterin iyi değilse zaten problem yok. Rütbem gitti dersen yine kasarsın. Eğlenmene bak böyle eğlenemezsin.

WinTime

Decapat
Yer
Orhangazi/BURSA
Hocam şu an 1000 TL o envanter :D
200 TL bile değildi zamanında. İçinde Mac 10 Fade, R8 Revolver Fade, Famas Hayal Etkisi, P90 Asiimov, AK-47 Blue Laminate...
Mental çöküntü, akıl sağlığını kaybet 😱
Şaka bi yana piyasayı bilemezsin, örnek vereyim roblox trade yapıyordum zamanında o zamanlar iyi kaar ettim ben işten çıktım şu zamana geldim ah vah diyorum böyle olacağını bilseydim saklardım falan ama yapacak bişi yok. O o zamanda kaldı ben o zaman 800 tl kaldırmıştım o zamandan kalan bir itemin fiyatı şuan 1000 tl yi geçiyor hesabımdaki mesela. Sen o günki gibi bak yani şuanki duruma göre bakarsan büyük zarar gibi ama değil :)

Yukarı