VAC banlı hesapta İdle Master ile kart düşürmek mümkün mü?

İşletim sistemi
Windows 10

SpaceForYou

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben dün idle Master uygulamsıyla tanıştım ve hemen kart kasmaya başladım. Dün yaklaşık 11 kart düşürdüm fakat bugün hiç düşmedi. Tüm gün denedım. Acaba hesap VAC'lı olduğu için mi daha düşmüyor yoksa başka bir şey mi? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alakası yok hocam sadece Vac banı aldığınız oyunun itemlerini takaslayamazsınız ve oyuna giremezsiniz. Geriye kalan diğer Steam özelliklerini kullanabilirsiniz. İdle Master’da kalan kart sayısı yazıyor eğer 3-4 kart kaldıysa düşmesi vakit alıyor.

Öncelikle merhaba ben dün idle Master uygulamsıyla tanıştım ve hemen kart kasmaya başladım. Dün yaklaşık 11 kart düşürdüm fakat bugün hiç düşmedi. Tüm gün denedım. Acaba hesap VAC'lı olduğu için mi daha düşmüyor yoksa başka bir şey mi? Yardımlarınızı bekliyorum.
Eğer o program ile aynı oyunu saatlerce açık bırakırsan kart düşmez. Farklı oyunlar üzerinde deneyin.

Alakası yok. Başka oyunlar ekleyin kütüphanenize 10-15 tane öyle deneyin.

Hangi oyun VAC'lı ise o oyundaki kart düşmez. Eğer uzun süre kart düşmediyse ya sendeki oyunların limiti dolmuştur ( bunu arttıramazsın).

İdle Master en son ölmemiş miydi? Yoksa GitHub'daki linkden mi indirdiniz?

İdle Master en son ölmemiş miydi? Yoksa Github'daki linkden mi indirdiniz?

Githubdan fixlenmiş diye indirdim sizce yanlış mı yaptim?
Hangi oyun VAC'lı ise o oyundaki kart düşmez. Eğer uzun süre kart düşmediyse ya sendeki oyunların limiti dolmuştur ( bunu arttıramazsın).

Teşekkürler.
Alakası yok. Başka oyunlar ekleyin kütüphanenize 10-15 tane öyle deneyin.

Son olaral dediğinizi deneyeceğim. Umarım olur.
Eğer o program ile aynı oyunu saatlerce açık bırakırsan kart düşmez. Farklı oyunlar üzerinde deneyin.

Zup un serisi aldım hiç düşmedi. Son olarak bunu da deneyeceğim.
Alakası yok hocam sadece VAC banı aldığınız oyunun itemlerini takaslayamazsınız ve oyuna giremezsiniz. Geriye kalan diğer Steam özelliklerini kullanabilirsiniz. İdle Master’da kalan kart sayısı yazıyor eğer 3-4 kart kaldıysa düşmesi vakit alıyor.

Aslında benim amacım 2 saat dolmadan koleksiyon kartlarını düşürüp oyunu iade etmekti ama olmuyor artık. Şimdi sizin dediğinizi deneyeceğim. Kart değeri yüksek ve düşük fiyatli oyunları alıp katlamaya çalışacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı