VAC banlı Steam hesabımdan numara kaldırıp başka bir hesabıma ekledim

ProdBYdone

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Üç gün önce VAC yedim ve oyuna temiz olarak başladım. Yasaklama bitti ve sonlandı bu bağlamda yasaklama sonrası numara eklediğim hesapta ban yer mi? Yani ban yemiş bir hesaba bağlı olan telefonu, ban yemiş hesaptan kaldırıp, ban yemeyen temiz hesabıma ekledim. Ceza alır mıyım? Alacaksam hemen kaldırsam yine de uygulanır mı?

Üç gün önce VAC yedim ve oyuna temiz olarak başladım. Yasaklama bitti ve sonlandı bu bağlamda yasaklama sonrası numara eklediğim hesapta ban yer mi? Yani ban yemiş bir hesaba bağlı olan telefonu, ban yemiş hesaptan kaldırıp, ban yemeyen temiz hesabıma ekledim. Ceza alır mıyım? Alacaksam hemen kaldırsam yine de uygulanır mı?
Almazsın diye umuyorum, telefon numaranla alakalı bir şey değil.

Ceza almazsınız içiniz rahat olsun.

VAC kalıcı değil mi? Eğer gerçekten VAC cezası aldıysanız yasak bitmez ve diğer hesabınızda da yasaklanırsınız.
Yersin ben öyle bir kere ban yemiştim. Farklı bir telefon numarası kullanman lazım.

Yanlış okuyorsunuz. VAC yendiği anda, hesaptaki telefon numarası başka bir Steam hesabına bağlı ise o hesap da ceza alır. Ceza aldıktan sonra, VAC'lı hesaptan telefon numarası kaldırılıp, başka bir hesapta kullanılabilir.

Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. [U]Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir.[/U]

VAC bitmez veya kalkmaz sınırsızdır. VAC yediğin hesaptaki telefon numarasını yeni bir hesapta kullanırsan o da VAC yer. Ben böyle okumuştum.

Geri
Yukarı