VAC çok kötü bir şey mi?

Ekmekarasipc

Hectopat
1000 günden eski bir süre önce Overwatch ban yedim profilimde VAC olarak gözüküyor. Artık CS:GO oynamıyorum ancak hesabımı geliştirmek istiyorum. Halihazırda 500 - 700TL arası para yatırdım ancak birkaç ay içinde çok daha fazla miktarlar yatırmayı düşünüyorum. Sizce hesap değiştirmeye gerek var mı?

Bana VAC yemiş hesaplar hep cehennemde alnında yazılı olacak insanlar gibi gelir moruk. O kadar para yatırmak yerine yeni hesap açmanı öneririm.

Ben sırf VAC yazısı yüzünden değiştirmiştim hesabımı.

Yeni hesap açıp eskisini aile hesabı olarak paylaşmayı düşündüm ama Level işte tekrar kasmak uğraştırıcı olur.

1000 günden eski bir süre önce Overwatch ban yedim profilimde VAC olarak gözüküyor. Artık CS:GO oynamıyorum ancak hesabımı geliştirmek istiyorum. Halihazırda 500 - 700TL arası para yatırdım ancak birkaç ay içinde çok daha fazla miktarlar yatırmayı düşünüyorum. Sizce hesap değiştirmeye gerek var mı?

Yayıncı olacaksanız toxic kitlenin oluşucağını sanmıyorum.

Hayır düşünmüyorum yayıncı olma planım var acaba toxic kitle oluşur mu boş boş laf yapan o kafama takılıyor.
Derlerse ''Taa 1000 gün önceki şeye takılmayın'' falan dersin. Profilin oldukça güzel hem. Bayada oyunun var.
Leveliniz çok güzel.

Geri
Yukarı