VAC ne kadar koruyucu?

blackrow

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merak ettiğim için soruyorum. CS:GO oynayanlar bilir genelde VAC hilelerin çoğuna karşı yetersiz kalıyor. Algılamıyor, sorum şu Cheat Engine vb ufak hile programlarını VAC algılayabiliyor mu acaba?

Arkadaşlar, merak ettiğim için soruyorum. CS:GO oynayanlar bilir genelde VAC hilelerin çoğuna karşı yetersiz kalıyor. Algılamıyor, sorum şu Cheat Engine vb ufak hile programlarını VAC algılayabiliyor mu acaba?
Algılar tabii, bu dediğin programların algılanması zor değil zaten VAC her türlü algılar. Hile yapanların kullandıkları programlar çok gelişmiş, VAC'a yakalanmıyor diye aylık 50-100 TL gibi fiyatlara satılıyor üstelik.

Hile ile belirgin bir şekilde bir maç dahi atsan elinde sonunda ban yersin, VAC kaliteli bir sistem ama algoritma para kazanmak için çok esnek tutulmuş.

Hile kullanan kişinin profesyonel kabiliyetine göre biraz da bağlı.
Smurf ACC açtım bir maçımda 5 tane Türk hile ile boostlanan tayfa.
Neyse internet sitelerinden report bot filan atmaya çalıştım ama bugün olmuş ban yememiş dahi olabilir.

CS:GO çok rağbet gören bir oyun. Bu yüzden üzerine birçok hile kodlamakla uğraşan ve bunu paraya çeviren birçok site/kişiler var. VAC sistemini bir hile kütüphanesi olarak düşünürsen eğer; kütüphaneye hile eklendikçe VAC yiyen sayısı artacaktır. Bu kadar fazla hilenin olması da bazı zamanlarda hilenin VAC'a eklenmesini geciktiriyor. Olay bence bundan ibaret.

Geri
Yukarı