VAC yemiş hesaba oyun alınır mı?

hasimsek

Hectopat
Yer
Trabzon
Merhaba, iyi forumlar.

Benim 2019 yılında açtığım VAC banlı bir Steam hesabım var. Ayrıca hesap oluştururken değişemediğim hesap adı çok çocukca. Öte yandan yeni açtığım bir hesabım var. İçinde hiç oyun yok. 5 dolar kısıtlaması mevcut. Sizce hangi hesapla devam etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iyi forumlar.

Benim 2019 yılında açtığım VAC banlı bir Steam hesabım var. Ayrıca hesap oluştururken değişemediğim hesap adı çok çocukca. Öte yandan yeni açtığım bir hesabım var. İçinde hiç oyun yok. 5 dolar kısıtlaması mevcut. Sizce hangi hesapla devam etmeliyim?
Değiştiremediğiniz ismi sizden başkası görmüyor zaten. Benim ismimde aşırı saçma ama profili düzenleyerek gözükmesini istediğiniz ismi seçebilirsiniz.

Hesapta çok bir emeğiniz yoksa yeni hesapla devam edebilirsiniz ama mesela ben ban yiyeli 1000 günü geçmiş, hesapta manevi açıdan beni yük altında bırakan çok şey olduğundan dolayı CS:GO'yu başka hesaptan alıp, ana hesabımdan devam ettim. Mesele oyun oynamak ya sonuçta, ban olsa ne olur olmasa ne olur. Bu arada bile bile hile açmıştım ben. Oyun ücretsiz olduğu zamanlar herkes hile açıyordu ve benim de sabrım kalmamıştı.

Geri
Yukarı