VAC yenen telefon numarası sıkıntı yapar mı?

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim bir hesap vardı. Ban yedi onda telefon numaram vardı ama hangisiydi hatırlamıyorum. (Annemin abimin ve kendi numaramı genelde kullanıyorum hesaplarda o yüzden hangisiydi hatırlamıyorum). VAC, tel no üzerinden atıldığını öğrenince numarayı kaldırdım. Fakat ana hesabımda yanlışlıkla o numarayı koyarsam ban falan yer miyim ya da koyarken uyarı vs verir mi?
(O numarayı ban yedikten sonra sildim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı anda en az bir hesap ban yer ise diğerleri de yer. Ama ban yiyen hesaptan kaldırıp başka bir hesaba eklersen sıkıntı olmaz. En iyi örnek benim çalınıp ban yiyen hesabımdan telefonumu kaldırıp yeni hesabıma eklemem ve VAC yememem.

Son düzenleme:
Aynı anda en az bir hesap ban yer ise diğerleri de yer. Ama ban yiyen hesaptan kaldırıp başka bir hesaba eklersen sıkıntı olmaz. En iyi örnek benim çalınıp ban yiyen hesabımdan telefonumu kaldırıp yeni hesabıma eklemem ve VAC yememem.
Peki kanka diyelim ban yedi bi hesabım farketmeden o kayıtlı numarayı farklı hesaba koysaydım durum nasıl olurdu? Anında hiç uyarı felan vermeden ban mı atar yoksa başka türlü mü?

Ama üstte arkadaş yazmış ki sadece o an telefon no kullanılan hesaplar banlanıyor?

Hocam çok karışık yazmışsınız, aynı anda kullanıyor sandım. VAC ban yedikten birkaç dakika sonra aynı telefon numarasını kullanan diğer hesaplar da yer. Ama VAC banlı hesaptan kaldırıp bir hesaba eklersen yemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı