Vaftizci Musa vefat etmiş

Yaşadığı haksız ve kötü duruma karşı isyan eden Z kuşağına almanyadaki evinden ana avrat söven, terörist, militan diyen biriydi.
Almanya'da değil Avusturya'da yaşıyordu. Kendisi galiba zamanında 2000 senesinin başlarında ülkenin gidişatı kötü olduğu için mi ne gitmiş ama şimdi mükemmel diyordu.

Kim bu Vaftizci Musa 2 aydır sürekli ölüyor. Sağ tarafta konusunun görmediğim hafta yok.
Kendisi bu videoların mucididir. Kafadan bozuk birisiydi, özellikle konu Z kuşağıysa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kendisi bu videoların mucididir. Kafadan bozuk birisiydi, özellikle konu Z kuşağıysa.
Neden küfür ediyor sebebi ne ki acaba?

Neden küfür ediyor sebebi ne ki acaba?
Dediğim gibi, adam psikopat birisiydi, laf atma amaçlı değil gerçekten öyleydi. Sövdüğü kişilere zaten genellikle siyaset yüzünden sövüyordu. Yorumları çok saldırgandı, birisine taktı mı bırakmazdı, mesela Z kuşağı. Kanalına bir girsen full Z kuşağı ile ilgili videolar dolu zaten. Z kuşağından önce Cenk hoca'ya tutulmuştu, ağzına ne gelirse söylüyordu, o videoları da kanalında. Bundan bir kaç sene önce de sanırım Savaş Cebeci'ye tutulmuş, duyduğum kadarıyla. Öyle yani, geçmişte ailevi problemler yaşamış diye duydum.

Ayrıca bir keresinde kendisiyle DM'leşmiştim, saldırgan konuşmama rağmen bana da bir çift sövmüştü :D. Bu anımı da paylaşmış olayım.

Bu adamı ciddiye alan Z kuşağı da, kendisi de tencere ve kapak ilişkisi oluşturmuşlar. Boş beleş adam işi.
Artık kimsenin hiçbir şeye sabrı kalmadı, ben de bir Z kuşağıyım açıkçası pek takmadım ama herkes öyle değil. Artık insanlar bunun gibilerini görünce dayanamıyor, sabrı kalmadı kimsenin. Üstelik adam Z kuşağına küfür ediyor ve " Z kuşağı çöp, işe yaramaz bir kuşak" gibisinden zırvalıyor. Gel de sessiz kal buna.

Dediğim gibi, adam psikopat birisiydi, laf atma amaçlı değil gerçekten öyleydi. Sövdüğü kişilere zaten genellikle siyaset yüzünden sövüyordu. Yorumları çok saldırgandı, birisine taktı mı bırakmazdı, mesela Z kuşağı. Kanalına bir girsen full Z kuşağı ile ilgili videolar dolu zaten. Z kuşağından önce Cenk hoca'ya tutulmuştu, ağzına ne gelirse söylüyordu, o videoları da kanalında. Bundan bir kaç sene önce de sanırım Savaş Cebeci'ye tutulmuş, duyduğum kadarıyla. Öyle yani, geçmişte ailevi problemler yaşamış diye duydum.

Ayrıca bir keresinde kendisiyle DM'leşmiştim, saldırgan konuşmama rağmen bana da bir çift sövmüştü :D. Bu anımı da paylaşmış olayım.
Hm anladım teşekkürler.

Geri
Yukarı