Vahşet videoları ve izleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

KS
KS
JollySceptre

JollySceptre

Hectopat
Katılım
7 Ocak 2018
Mesajlar
408
Çözümler
1
Redditte bu tür videolar izler oldum, her ne kadar rahatsız edici de olsa bütün bunlar gerçek olan şeyler. İnsanı geliştirdiğini düşünüyorum, küçük dozlar ile başlayaraktan izlemenizi tavsiye ederim.
Gerçekleri öğrenmeliyiz.
 

Anıl Yiğit

Decapat
Katılım
7 Mayıs 2020
Mesajlar
283
Çözümler
2
Bu tür siteler şok sitesi olarak geçer. Gerçekçi ve sansür karşıtı toplumlardan oluşur ve genelde "gore" diye adlandırılır. Bu tür sitelere giriş yaptığınızda ırkçı, sadist, psikopat, nazi ve hitler sevici, İslam-yahudi düşmanı vb. şahıslara denk gelme ihtimaliniz yüksektir ayrıca bu tarz sitelerin forumlarında veya video, fotoğraf yorumlarında bu saydığım özellikleri görmenizde çok olasıdır. Tavsiyem şudur ki dozunu aşmadan dünyada neler olup bittiğini öğrenebilirsiniz ve size hayatı sorgulatabilir gerçek dünyanın ne olduğunu insanın insana neler yaptığını rahatlıkla anlayabilirsiniz şunu dememe gerek yok herhalde kaldıramayacağınız şeyler olabilir siz siz olun kendinizi bilin ona göre araştırmanızı yapın herkese iyi forumlar dilerim.
 

chevalier

Femtopat
Katılım
25 Eylül 2021
Mesajlar
21
Bu tarz videoları düzenli olarak izleyen insanların vicdanı körelebilir. Herkesin vardır böyle arada saçma sapan videolar atan arkadaşları. Zamanında bana atılmıştı gore denilen bir video.. izledikten sonra küfrü basıp gün boyu kendime gelememiştim.

Bu mevzuyu hobi haline getirip zevkle veya duygusuzca izleyen insanları normal görmüyorum. Kim bilir böyle böyle bir gün cinayet işlemeye meyilli insan tipine dönüşürler.
 

Yozgara

Centipat
Katılım
3 Nisan 2021
Mesajlar
70
Çözümler
1
Yer
Çanakkale
Dedikleri gibi hayatın önemini anlamak için iyi olabilir ama çok sık izlenmesi tehlikeli bence. Bu videolardan bir şey hissetmeyenler ise kalpsiz değiller gözünün önünde yaşanınca çok etkiliyor bu olay.
 
Yukarı