Vaka sayılarının doğru olduğunu düşünüyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önemli olan korona değil hangi partili olduğunuz. Millet ittifakı üyesi partimizin destekçileri işte nevruz kutluyor.
Önemli olan korona değil hangi partili olduğunuz. Millet ittifakı üyesi partimizin destekçileri işte nevruz kutluyor.

Ama korona akparti kongresinden yayılıyor. Kutlamada açılan bayrakları falan paylaşmaya gerek yok bilen biliyor zaten.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 21

Ama korona akparti kongresinden yayılıyor. Kutlamada açılan bayrakları falan paylaşmaya gerek yok bilen biliyor zaten.
Bana partizan diyene bakın.
Bende, arkadaş vaka sayılarının doğruluğu hakkındaki konumuzu terörizme ve partiye bağladı. Fenalık geldi.
Maalesef

Şimdiki cumhurbaşkanı'na olmayacağı kesin.

Hdp sever egreme atarsınız ya da bay heykel Kemal koltuk sevdasından vazgeçip aday olursa ona atarsınız. Secildiginiz ilk günde her hafta 5 heykel dikip ekonomi kalkındırmasi yaşatıp ülkeye herkesin altına Jeep falan çekersiniz.

Duyduğuma göre o vakalar hastanede yatanlarmış. Normal evinde geçiren yazlmıyormuş diye duymuştum emin değilim.

Hdp sever egreme atarsınız ya da bay heykel Kemal koltuk sevdasından vazgeçip aday olursa ona atarsınız. Secildiginiz ilk günde her hafta 5 heykel dikip ekonomi kalkındırmasi yaşatıp ülkeye herkesin altına Jeep falan çekersiniz.
1-HDP yi desteklediğimi nerden çıkardın?
2-Bay Kemal'in koltuk aşkını biliyorum, onaylamıyorum.
3-Sürekli etrafa cami yapmakla heykel yapmak arasında bir fark göremiyorum.
4-Bu saatten sonra ekonomi hiçbir şekilde düzelemez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı