VakıfBank kartım ne zaman gelir?

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 810

tnw

Centipat
Yer
Ankara
Perşembe günü bankaya gidip hesap açtırdık. Babama sordum 2-3 günde gelir dedi ama hafta sonuna denk geldiği için gelir mi gelmez mi diye kafama takıldı. Yarın gelme ihtimali var mı yoksa hafta içine mi kalır?

AGT kurye dışında, kart kuryeye verildiyse 2-3 gün içerisinde gelir. AGT kuryeye kartın düştüyse Allah sana sabır versin. Adamı katil yapar bu kurye şirketi.

Adamların hiç bir şeylerine ulaşılmıyor, şubeden ürün teslim alınamıyor, şube yeri diye bir şey yok. Kuryeleri yok ve üstüne bütün banka şirketleri bu kurye ile çalışıyor bunu anlamak mümkün değil. Ağır bir küfür ve tehdit sonrası kartımı Ankara gibi bir yerde çalışanları olmadığı için başka kurye firmasına teslim ettiler 1 ay bekletip. Diğer türlü hiç bir şekilde gelmeyecekti, herhangi bir yerden ürün aldığınızda da bu kuryeye düştüyseniz arayın iptal edin.

Adamların hiç bir şeylerine ulaşılmıyor, şubeden ürün teslim alınamıyor, şube yeri diye bir şey yok. Kuryeleri yok ve üstüne bütün banka şirketleri bu kurye ile çalışıyor bunu anlamak mümkün değil. Ağır bir küfür ve tehdit sonrası kartımı Ankara gibi bir yerde çalışanları olmadığı için başka kurye firmasına teslim ettiler 1 ay bekletip. Diğer türlü hiç bir şekilde gelmeyecekti, herhangi bir yerden ürün aldığınızda da bu kuryeye düştüyseniz arayın iptal edin.
Bende 1 aydan fazla bekledim kart kuryede olduğundan iptal edilip yenisi de istenmiyor en son banka konuşup şubeye istemiş bir şekilde. Öyle aldım. Çok sıkıntı gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı