Vakıfbank Karttan Steam'den Oyun Almak

Alperen 06

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar ben Steam'den CS:GO ve ETS 2 alacağım ama Vakıfbank'ı göremedim yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Listedeki bankalar BoaCompra altyapısı ile ödeme sağlayan bankalar. Elinizde kredi veya banka kartı var ise BoaCompra kullanmanıza gerek yok.

Hem kredi kartı hem de internet alışverişine açık banka kartı ile Steam'den alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile alışveriş yapmak için kartın türüne göre VISA veya MasterCard seçeneğini kullanın.

Banka kartı için ise kartın türüne göre VISA Electron (Yurt içi) veya Maestro (Yurt içi) seçeneğini kullanın.
Steam'den herhangi bir kredi kartını veya banka kartını steam hesabına tanımlayıp oyu satın alabilirsin. Banka ayrımı yapılmamaktadır. Her bankanın kredi kartı veya banka kartı ile oyun satın alabilirsin.

Kredi kartından mı bahsediyorsunuz banka kartından mı? Banka kartı hakkında bir bilgiye sahip olmamakla birlikte kredi kartınızın VISA veya MasterCard olmasına göre Steam'de kullanabileceğinizi size söylebilirim.

Listedeki bankalar BoaCompra altyapısı ile ödeme sağlayan bankalar. Elinizde kredi veya banka kartı var ise BoaCompra kullanmanıza gerek yok.

Hem kredi kartı hem de internet alışverişine açık banka kartı ile Steam'den alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile alışveriş yapmak için kartın türüne göre VISA veya MasterCard seçeneğini kullanın.

Banka kartı için ise kartın türüne göre VISA Electron (Yurt içi) veya Maestro (Yurt içi) seçeneğini kullanın.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı