Advertisement

VakıfBank parama el koydu

KS
KS
bahtsizbedevii

bahtsizbedevii

Zeptopat
İsminle olayın uyuşması peki.
Hak edilmiş isim, di mi?
11 Ekim itibariyle para eksiksiz biçimde hesabıma yatırıldı. İlgilenen, yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim :)
11 Ekim itibariyle para eksiksiz biçimde hesabıma yatırıldı. İlgilenen, yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Hak edilmiş isim, di mi?
Yuh. Bu kadar uzun mu sürdü gerçekten? Çok üzerine mi düşmediniz yoksa banka mı uzattı süreci acaba?

KS
KS
bahtsizbedevii

bahtsizbedevii

Zeptopat
Yuh. Bu kadar uzun mu sürdü gerçekten? Çok üzerine mi düşmediniz yoksa banka mı uzattı süreci acaba?
Bankaya kalsa 1-6 ay arası değişir dendi bana. 3 yerden itirazda bulundum ve her gün arayıp bilgi aldım; 20 günde sonuçlandı. Şikayetvar gibi siteler üzerinden aylarca bekleyenleri görünce şükrettim açıkçası.

hukukçubey

Centipat
Ziraat Bankası kartımla VakıfBank ATM'sine 5700 TL yatıracaktım ancak ATM parama el koydu. Önce VakıfBank'ı aradım, onlar Ziraat'ı ara dedi. Aradım, şubeye gitmemi söylediler. Bunun üzerine Ziraat şubesine giderek durumu anlattım ve VakıfBank'a durumu bildirdiklerini ve şikayetin oluşturulduğunu söylediler. Bu durumu bilen, yaşayan arkadaşlar ortalama olarak ne kadar sürede sonuçlanacak söyleyebilir mi, eksiksiz alabilecek miyim para mı?
Geçmiş olsun 60 iş günü boyunca talebini inceler artık.

Yukarı