VakıfBank parama el koydu

İsminle olayın uyuşması peki.
Hak edilmiş isim, di mi?
11 Ekim itibariyle para eksiksiz biçimde hesabıma yatırıldı. İlgilenen, yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim :)
11 Ekim itibariyle para eksiksiz biçimde hesabıma yatırıldı. İlgilenen, yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Hak edilmiş isim, di mi?
Yuh. Bu kadar uzun mu sürdü gerçekten? Çok üzerine mi düşmediniz yoksa banka mı uzattı süreci acaba?

Yuh. Bu kadar uzun mu sürdü gerçekten? Çok üzerine mi düşmediniz yoksa banka mı uzattı süreci acaba?
Bankaya kalsa 1-6 ay arası değişir dendi bana. 3 yerden itirazda bulundum ve her gün arayıp bilgi aldım; 20 günde sonuçlandı. Şikayetvar gibi siteler üzerinden aylarca bekleyenleri görünce şükrettim açıkçası.

Acı bir ders oldu bana maalesef... En yakında o vardı, ziraat çok uzakti konum olarak maalesef akılsızlık yaptım :( umarım yatırırlar yoksa bu stres btirecek beni.

Merhaba şu an aynı dert benim de başımda bir hafta oldu iade talebi oluşturalı sizin kaç günde geri yatırdılar acaba bende vermezler diye çok korkuyorum 😥

Ziraat Bankası kartımla VakıfBank ATM'sine 5700 TL yatıracaktım ancak ATM parama el koydu. Önce VakıfBank'ı aradım, onlar Ziraat'ı ara dedi. Aradım, şubeye gitmemi söylediler. Bunun üzerine Ziraat şubesine giderek durumu anlattım ve VakıfBank'a durumu bildirdiklerini ve şikayetin oluşturulduğunu söylediler. Bu durumu bilen, yaşayan arkadaşlar ortalama olarak ne kadar sürede sonuçlanacak söyleyebilir mi, eksiksiz alabilecek miyim para mı?
Geçmiş olsun 60 iş günü boyunca talebini inceler artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı