Vakit geçirilebilecek oyun tavsiyesi

heathrow

Hectopat
Makaleler
4
Merhaba arkadaşlar,

Şu ana kadar beni oyalayabilmiş ve kendine bağlayabilmiş oyunlar:

Sensible soccer, Duke nukem, Wolfenstein, Red Alert, CM 97-98, Prince of Persia, lotus, mario, Civilization, Need for Speed, test Drive, Mortal Kombat...

Cepte hemen hemen hiç oyun oynamadım.

Kısacası uzun süredir oyun oynamıyorum ve tavsiyelerinize açığım.

Çok zaman almasın, çok ayrıntı olmasın.

Ne bileyim işte.

CM 97-98 güzeldi. Mesela FM denemiştim. Maçtan önce, maçtan sonra basına açıklama var. Günde 2-3 antrenman var. Çok ayrıntı var, sarmadı.

Umarım derdimi anlatabildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Outlast. Aksiyon ve korku içerir. Ama bayağı sarar. Ne mantıklaysa artık ben oynarken arabesk açıp dinliyordum. Herhalde korkmamak için. :D

Hocam Tomb Raider serisini öneririm ister hikayeden gidin kısa bir hikayesi var ister etrafı dolaşıp loot eşya kasın silahınızı geliştirin yeni yerler keşfedin hiçbir şekilde sıkılmadım oynarken.

Girip bir iki saat oynayıp çıkmalık tarza oyun arıyor ve seviyorsanız House Flipper tarzı oyunları önerebilirim. Güzel vakit geçirilebiliyor.

Geforce Now'da var mı bu oyunlar?

@Beyfendi Kedi
@SUBMITTER

Teşekkürler

Geforce Now hakkında bilginiz var mı, sadece duydum, üyelik ve bilinmesi gerekenler nelerdir?
Girip bir iki saat oynayıp çıkmalık tarza oyun arıyor ve seviyorsanız House Flipper tarzı oyunları önerebilirim. Güzel vakit geçirilebiliyor.
Teşekkürler.

Geforce Now'da var mı bu oyunlar?

@Beyfendi Kedi
@SUBMITTER

Teşekkürler

Geforce Now hakkında bilginiz var mı, sadece duydum, üyelik ve bilinmesi gerekenler nelerdir?
Tomb Raider serisi yeni geldi. Üç oyunu da var. Benim önerdiğim House Flipper da mevcut. Telefon / internet aboneliği gibi bir sistem GFN. Aylık, üç aylık, altı aylık alınabiliyor.

Tomb Raider serisi yeni geldi. Üç oyunu da var. Benim önerdiğim House Flipper da mevcut. Telefon / internet aboneliği gibi bir sistem GFN. Aylık, üç aylık, altı aylık alınabiliyor.
50 mbit sınırsız internetim var. Upload 8 mbit ve ping değeri 16 çıktı, şimdi ölçtüm. Papara ile aylık üyelik alabilir miyim? Oyunlar için ayrıca para ödeniyor mu? Gamer mouse, klavye ve kulaklık almak gerekir mi? Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı