Vakit geçirmelik düşük boyutlu oyun önerisi

Re Malaka

Decipat
Makaleler
17
Yer
Rome
RAM
16
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
İ7 11800K
2-3 GB ve altı boyutta oyun önerisine açığım. İnternet bağlantımda sıkıntı yaşıyorum ve bu soğuk kış günü vakit öldürmelik oyun arıyorum.
Bütçe önemli değil 1000 liraya kadar verebilirim oyuna gerekirse.

Hatta web tabanlı eğlenceli bir oyun önerisi bile olabilir, her şeye açığım.

Yaşım 28. Roblox falan yazmayın lütfen.

2-3 GB ve altı boyutta oyun önerisine açığım. İnternet bağlantımda sıkıntı yaşıyorum ve bu soğuk kış günü vakit öldürmelik oyun arıyorum.

Boblox :p
Şaka bence Stardew Valley veya mindustry.
Bence mindustry daha güzel.
Ama Steam'den almayın kaçak şekilde olmadan ücretsiz indirebileceğiniz bir site var linkini bulmaya çalışıyorum.
Buldum: Mindustry by Anuke

Europa Universalis IV.
Hocam, oyuna 1000TL vereceğinize daha güzel bir SSD ile AAA, kalite oyunları oynasanız?

Brawlhalla, Human: Fall Flat başka aklıma gelirse yazarım. Bu arada soğuk kış günü vakit öldürmelik deyince aklıma ilk gelen Mafia serisi oldu gerçekten bu tarz zamanlarda vakit geçirmek için çok güzel bir oyun serisidir.

112 operator.

Şaka bence Stardew Valley veya mindustry.
Bence mindustry daha güzel.
Ama Steam'den almayın kaçak şekilde olmadan ücretsiz indirebileceğiniz bir site var linkini bulmaya çalışıyorum.

Dediğiniz oyuna bakacağım. Korsana karşıyım, parası neyse veririm. Çok önemli değil. Bir kaç video izleyeceğim.

Europa Universalis IV.
Hocam, oyuna 1000TL vereceğinize daha güzel bir SSD ile AAA, kalite oyunları oynasanız?

Gerekirse harici 1TB SSD var, yükler oynarım ama sorunum o değil. Yaklaşık bir hafta boyunca çok yavaş bir internet hızına sahip lokasyonda olacağım. Normalde pek oyun oynamıyorum. Teşekkür ederim bu arada.
Son yazıyı görmemişim. Konu sahibi muhtemelen kötü bir oyun olarak görüyor ama piyasadaki tüm AAA+ oyunlarla yarışabilecek düzeyde. Yine de kendisi bilir.

Kötü veya iyi olduğunu iddia edemem. Sadece yaşıma hitap ettiğini düşünmüyorum.
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı