Vakit geçirmelik oyun önerisi

Kagan74

Decapat
Yer
Bursa, Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar biliyorsunuz okullar en az 2 hafta süresince kapatıldı. Ben de bu süre zarfında oynamak için oyun önerisi istiyorum. Okul yok diye oyun mu oynayacaksın tarzı saçma cevaplar istemiyorum. Genel olarak CS GO, Age of Empires, Need for Speed ve diğer yarış oyunlarını seviyorum. Multiplayer olmasın ,şart değil. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Black Squad. Zamanında ben de vakit geçireyim diye girdim ve artık çıkamıyorum. Tam anlamıyla Pay2Win değil.

Arkadaşlar biliyorsunuz okullar en az 2 hafta süresince kapatıldı. Ben de bu süre zarfında oynamak için oyun önerisi istiyorum. Okul yok diye oyun mu oynayacaksın tarzı saçma cevaplar istemiyorum. Genel olarak CS GO, Age of Empires, Need for Speed ve diğer yarış oyunlarını seviyorum. Multiplayer olmasın ,şart değil. Önerilerinizi bekliyorum.
RUST tabii ki.

Reiz arkadaşın varsa forest ve Rocket League güzel tercihler olacaktır FPS tabanlı oyunlar istiyorsan Rainbow Six Siege, Team fortress 2. tarih ve strateji tabanlı oyunlar seviyorsan hearts of ıron 4 ve europe Universalis 4. şehir kurma similasyonu için cities Skylines diğer kategorilerde ise papers please ve unturned.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı