Vakit Geçirmelik Oyun Tavsiyesi

Ben ucuz oyun istemiyorum sıkılınca 10 dk girip eğlenip çıkacağım bir oyun istiyorum. Benim PC'de RDR 2'nin açılması zaten yarım saat sürer :p.
Anladım. Yalnız kullandığın terim yanlış. Düşük bütçeli deyince oyunun fiyatı geliyor akla. Düşük sistem isteyen oyun demelisin.

Sistemini yazarsan az çok yardım edebilirim ben de çok uzun oynamayı sevmem sistemim de kötü o yüzden seni anlıyorum

Olay vakit geçirmekse kesinlikle SatisFactory tavsiye ederim :D Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun. Yaklaşık 200 saat civarı oynadım bu oyunu.

Oyunun temel mantığı bu ;
Yeni keşfedilmiş bir gezegene FICSIT isimli şirket tarafından bir çalışan olarak gönderiliyorsun. Şirket sana bu gezegene inen üçüncü kişi olduğunu söylüyor ama haritayı keşfettikçe gerçeği öğreniyorsun. Amacın gezegende bulunan bütün kaynakları sömürmek. FICSIT şirketi senden bu gezegendeki kaynakları kullanarak bazı ürünler yapmanı istiyor. Şirketin istediği bu ürünleri uzayda yörüngede durmakta olan FICSIT şirketi ana gemisine uzay asansörü aracılığı ile gönderiyorsun. Şirketin istediği her siparişi tamamlayıp yolladığında şirket sana yeni teknolojiler ve ekipmanlar sağlıyor. Sende bu yeni teknolojileri ve ekipmanları kullanarak daha büyük ve karmaşık fabrikalar kurup yeni kaynaklar keşfederek daha fazla sömürüyorsun.

Oyuna ait bazı fragmanlar;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim haritamdan resimler;

devasa proje 1.jpg
devasa proje 2.jpg
devasa proje 3.jpg
222.png
devasa proje 4.jpg
2222.png

Olay vakit geçirmekse kesinlikle Satisfactory tavsiye ederim :D Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun. Yaklaşık 200 saat civarı oynadım bu oyunu.

Yeni keşfedilmiş bir gezegene FICSIT isimli şirket tarafından bir çalışan olarak gönderiliyorsun. Şirket sana bu gezegene inen üçüncü kişi olduğunu söylüyor ama haritayı keşfettikçe gerçeği öğreniyorsun. Amacın gezegende bulunan bütün kaynakları sömürmek. FICSIT şirketi senden bu gezegendeki kaynakları kullanarak bazı ürünler yapmanı istiyor. Şirketin istediği bu ürünleri uzayda yörüngede durmakta olan FICSIT şirketi ana ge misine uzay asansörü aracılığı ile gönderiyorsun. Şirketin istediği her siparişi tamamlayıp yolladığında şirket sana yeni teknolojiler ve ekipmanlar sağlıyor. Sende bu yeni teknolojileri ve ekipmanları kullanarak daha büyük ve karmaşık fabrikalar kurup yeni kaynaklar keşfederek daha fazla sömürüyorsun.

Eki Görüntüle 676992Eki Görüntüle 676993Eki Görüntüle 676994Eki Görüntüle 676989Eki Görüntüle 676995Eki Görüntüle 676991

Çok iyi görünüyor benim bile yükleyesim geldi
Olay vakit geçirmekse kesinlikle Satisfactory tavsiye ederim :D Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun. Yaklaşık 200 saat civarı oynadım bu oyunu.

Yeni keşfedilmiş bir gezegene FICSIT isimli şirket tarafından bir çalışan olarak gönderiliyorsun. Şirket sana bu gezegene inen üçüncü kişi olduğunu söylüyor ama haritayı keşfettikçe gerçeği öğreniyorsun. Amacın gezegende bulunan bütün kaynakları sömürmek. FICSIT şirketi senden bu gezegendeki kaynakları kullanarak bazı ürünler yapmanı istiyor. Şirketin istediği bu ürünleri uzayda yörüngede durmakta olan FICSIT şirketi ana ge misine uzay asansörü aracılığı ile gönderiyorsun. Şirketin istediği her siparişi tamamlayıp yolladığında şirket sana yeni teknolojiler ve ekipmanlar sağlıyor. Sende bu yeni teknolojileri ve ekipmanları kullanarak daha büyük ve karmaşık fabrikalar kurup yeni kaynaklar keşfederek daha fazla sömürüyorsun.

Eki Görüntüle 676992Eki Görüntüle 676993Eki Görüntüle 676994Eki Görüntüle 676989Eki Görüntüle 676995Eki Görüntüle 676991

Minecraft'ın 3 boyutlusu gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı