Valorant 0.5 hassasiyet, 1600 DPI için mouse pad önerisi

Bütçe
300

DettIaf

Centipat
Daha fazla  
Yağ gibi kaymayan ve yıkayınca dokusu bozulmayacak (çöl gibi bir şehirde bulunduğum için mouse pad cam açınca çok pisleniyor, sık yıkıyorum) mouse pad önerilerinizi bekliyorum.

Hafif bütçene göre fazla :) 335 TL. Ama aradığın nitelikte bir yüzeye sahip. Çok fazla sayıda mousepad denedim. Ben CS:GO oynadığım için genelde tekrar SS Qck Heavy geçtim. Bu mesela terleme ve kirlenme konusunda çok kötü. Ama sana önereceğim mousepad gerçekten tam olarak istediğin şekilde. Ben 2 ay kullandım ve terleme sıfır. Hemde yaz aylarıydı, üstelik yaşadığım yer çok sıcak bir yer. Kir tutma performansıda çok iyi. Bence araştırabilirsin. Biraz speed ağırlıklı. Tabii ki kontrol konusunda tutarsız değil, hatta bana göre çok iyi. Ama kontrolden ziyade hıza dayalı bir yüzeyi var. https://www.trendyol.com/kl-asse-ma...-sports-oyuncu-mouse-pad-mousepad-p-251999832

Hafif bütçene göre fazla :) 335 TL. Ama aradığın nitelikte bir yüzeye sahip. Çok fazla sayıda mouse pad denedim. Ben CS:GO oynadığım için genelde tekrar SS QCK heavy geçtim. Bu mesela terleme ve kirlenme konusunda çok kötü. Ama sana önereceğim mouse pad gerçekten tam olarak istediğin şekilde. Ben 2 ay kullandım ve terleme sıfır. Hemde yaz aylarıydı, üstelik yaşadığım yer çok sıcak bir yer. Kir tutma performansıda çok iyi. Bence araştırabilirsin. Biraz Speed ağırlıklı. Tabii ki kontrol konusunda tutarsız değil, hatta bana göre çok iyi. Ama kontrolden ziyade hıza dayalı bir yüzeyi var. https://www.trendyol.com/kl-asse-ma...-sports-oyuncu-mouse-pad-mousepad-p-251999832

Evet bunun çok yerde önerisini gördüm. Çok resimli o yüzden pek ilgilenmemiştim ama dediğiniz gibi performanslıysa alabilirim.

Bir de benim masamın yüzeyi biraz değişik, XL olmayan mouse padler fare hareket ettirince kayıyor bunda o sıkıntıyı yaşar mıyım? Daha önce HyperX Fury vardı sırf bu yüzden iade ettim.

Evet bunun çok yerde önerisini gördüm. Çok resimli o yüzden pek ilgilenmemiştim ama dediğiniz gibi performanslıysa alabilirim.

Bir de benim masamın yüzeyi biraz değişik, XL olmayan mouse padler fare hareket ettirince kayıyor bunda o sıkıntıyı yaşar mıyım? Daha önce HyperX Fury vardı sırf bu yüzden iade ettim.

Bu modelin boyutları standart üst seviye olan, ve popüler olan Large ölçüleri ile aynıdır. Yani ben kullandım ve açıkcası dediğiniz kayma olayını pek anlayamadım. Mousepad alt yüzeyi kendini kaydırmayan bir yapıya sahip. Ayrıca resimli olması bir şeyi ifade etmez, mousepadte önemli olan kumaşın oranı, ve kullanılan malzemedir. Bu modelde bildiğim kadarıyla çok ince dokunarak işlenmiş kumaşın kendisi. Bu arada HyperX Fury kullandım, ama Fury S pro modelini, yani tamamen siyah olanı. Tutarlılığı çok hoşuma gitmişti, ama pad 2 gram kirlendiği zaman ve çok az terleme yapsada, hafif terlediği zaman mouse'um odunlaşıyordu hassas algıda. O yüzden hiç alışamamıştım. Hatta mouse'un sensörü mü bozuldu diye düşündürmüştü bana bu sorunu yaratan Fury S Pro :D Boyutlarına bakın size önerdiğim ürünün, ona göre tercih edin. Ama yüzeyin performans konusunda kendi deneyimlerimi söyleyecek olursam kesinlikle memnun kalacaksınız :)

Ben de aynı ayarlarda oynuyorum ve bu mousepad işimi fazlasıyla görüyor. Xrades güvenilir bir markadır, ille de ışık olmasın daha ucuz olsun derseniz diğer ilanlarına da göz atabilirsiniz. Ayrıca temizlemesi kolay, ıslak mendil ile silip kurumasını bekleyince yeni gibi oluyor.

Ben de aynı ayarlarda oynuyorum ve bu mouse pad işimi fazlasıyla görüyor. Xrades güvenilir bir markadır, ille de ışık olmasın daha ucuz olsun derseniz diğer ilanlarına da göz atabilirsiniz. Ayrıca temizlemesi kolay, ıslak mendil ile silip kurumasını bekleyince yeni gibi oluyor.

https://www.trendyol.com/xrades/jett-90x40-cm-xl-gaming-oyuncu-mousepad-p-125906446 şu an ben de Xrades'in bu ürününü kullanıyorum ama artık yüzey eşit derece akıcı değil maalesef.

Bu modelin boyutları standart üst seviye olan, ve popüler olan large ölçüleri ile aynıdır. Yani ben kullandım ve açıkçası dediğiniz kayma olayını pek anlayamadım. Mouse pad alt yüzeyi kendini kaydırmayan bir yapıya sahip. Ayrıca resimli olması bir şeyi ifade etmez, mousepadte önemli olan kumaşın oranı, ve kullanılan malzemedir. Bu modelde bildiğim kadarıyla çok ince dokunarak işlenmiş kumaşın kendisi. Bu arada HyperX Fury kullandım, ama Fury s Pro modelini, yani tamamen siyah olanı. Tutarlılığı çok hoşuma gitmişti, ama pad 2 gram kirlendiği zaman ve çok az terleme yapsada, hafif terlediği zaman Mouse'um odunlaşıyordu hassas algıda. O yüzden hiç alışamamıştım. Hatta farenin sensörü mü bozuldu diye düşündürmüştü bana bu sorunu yaratan Fury s Pro :D boyutlarına bakın size önerdiğim ürünün, ona göre tercih edin. Ama yüzeyin performans konusunda kendi deneyimlerimi söyleyecek olursam kesinlikle memnun kalacaksınız :)

Tamamdır aklıma girdin ben bunu alacağım. :D

Klasse longteng.

Fury s Pro'da kronik var o kayma sorunu hocam bunda yok, ikisi de elimde var ürünlerin yani denedim.
Bunu öğrendiğim iyi oldu,teşekkürler.

Ben de aynı ayarlarda oynuyorum ve bu mousepad işimi fazlasıyla görüyor. Xrades güvenilir bir markadır, ille de ışık olmasın daha ucuz olsun derseniz diğer ilanlarına da göz atabilirsiniz. Ayrıca temizlemesi kolay, ıslak mendil ile silip kurumasını bekleyince yeni gibi oluyor.
Dediğin doğrudur ama ben sünger ve bulaşık deterjanıyla temizlemiştim ondan sonra mouse padin beli doğrulmadı. :D

Bunu öğrendiğim iyi oldu, teşekkürler.

Fury s Pro çok iyi kayıyor %10 gibi bir fark var longteng ile arasında. Ama şöyle bir sorun var, Fury s Pro'nun altıda kayıyor yani rahatsız ediyor klassede yaşamazsınız. Önerim vaxee desenidir, çok güzel.

Bunu öğrendiğim iyi oldu, teşekkürler.

Dediğin doğrudur ama ben sünger ve bulaşık deterjanıyla temizlemiştim ondan sonra mouse padin beli doğrulmadı. :D

Hocam temizleme olarak klasse firmasının sahibiyle görüştüm lysol dezenfektan ile 30cm yukarıdan sıkıp 15-20 saniye bekleyip, bezle çok bastırmadan silin dedi. Ben bunu kullanıyorum 1 aydır ve hiç problem yaşamadım.

Ben de başka bi' mouse pad'i fırça ile aynı şekil yapmıştım paramparça oldu sonra buna geçtim 😁

Bu arada şimdi ben de fark ettim de mouse pad'in kullanmadığım kısımları kullandığım kısımlara göre daha akıcı, şimdi ters çevirip kullanma vakti 😁
Bu arada el terlemesinin buna sebep olduğunu düşünüyorum çünkü bunun dışında bir şey değmiyor mouse pad'e.

Geri
Yukarı