Valorant 0.5 hassasiyet, 1600 DPI için mouse pad önerisi

Bütçe
300
Fury s Pro çok iyi kayıyor %10 gibi bir fark var longteng ile arasında. Ama şöyle bir sorun var, Fury s Pro'nun altıda kayıyor yani rahatsız ediyor klassede yaşamazsınız. Önerim vaxee desenidir, çok güzel.

Hocam temizleme olarak klasse firmasının sahibiyle görüştüm lysol dezenfektan ile 30cm yukarıdan sıkıp 15-20 saniye bekleyip, bezle çok bastırmadan silin dedi. Ben bunu kullanıyorum 1 aydır ve hiç problem yaşamadım.
Tamamdır aklımda. :)

Fury s Pro çok iyi kayıyor %10 gibi bir fark var longteng ile arasında. Ama şöyle bir sorun var, Fury s Pro'nun altıda kayıyor yani rahatsız ediyor klassede yaşamazsınız. Önerim vaxee desenidir, çok güzel.
Dostum bu benim önerdiğim ürünlerin biliyorsun farklı desenleri var. Siz de onlardan birinden bahsetmişsiniz "vaxee" olarak. Bildiğim kadarı ile desenleri farklı olsada yüzeyin, yani kullanılan malzeme tamamen aynıydı. Yoksa değil mi ? Sizin deneyiminiz oldu mu farklı desenlere ait bu ürünlerin ? Eğer fark varsa denemek isterim ben de :) Ben o kırmızı olan samuray gibi olanı kullanmıştım, gerçekten memnun kalmıştım. Ama CS:GO alışkanlığım beni tekrar SS Qck Heavy geri dönmeme neden oldu. Bu SS'de her iki günde bir kirleniyor, hani üzerinde herhangi bir şey olmasa bile illa ki silmem gerekiyor. Bu havada bile üzerine hava üfletiyorum o hassasiyetini kaybetmemesi için. Hassasiyet benim için CS:GO'ya göre çok iyi, ama bu hassasiyeti sürekli korumak için silmek ve soğuk bir havada bile üzerine hava üfletmek sıkıcı :D

Dostum bu benim önerdiğim ürünlerin biliyorsun farklı desenleri var. Siz de onlardan birinden bahsetmişsiniz "vaxee" olarak. Bildiğim kadarı ile desenleri farklı olsa da yüzeyin, yani kullanılan malzeme tamamen aynıydı. Yoksa değil mi? Sizin deneyiminiz oldu mu farklı desenlere ait bu ürünlerin? Eğer fark varsa denemek isterim ben de :) Ben o kırmızı olan samuray gibi olanı kullanmıştım, gerçekten memnun kalmıştım. Ama CS:GO alışkanlığım beni tekrar SS QCK Heavy geri dönmeme neden oldu. Bu SS'de her iki günde bir kirleniyor, hani üzerinde herhangi bir şey olmasa bile illaki silmem gerekiyor. Bu havada bile üzerine hava üfletiyorum o hassasiyetini kaybetmemesi için. Hassasiyet benim için CS:GO'ya göre çok iyi, ama bu hassasiyeti sürekli korumak için silmek ve soğuk bir havada bile üzerine hava üfletmek sıkıcı :D

Farkı yok hocam. SS QCK vardı ama çok kir tutuyor yav.

Farkı yok hocam. SS QCK vardı ama çok kir tutuyor yav.
E zaten ben de bundan bahsediyorum, eğer yanlış anladıysan düzelteyim. SS Qck Heavy modelin tutarsız olması çok hassas. Bu yüzden etrafını kapatmak gerekir fln, o derece bir yapısı var. Üzerine bu havada bile hava üfletiyorum, çünkü hafif bir sıcaklık bozuyor yüzeyin etkisini. Fark yoksa eğer bahsettiğin o modelde, o zaman denememe gerek yok. Genel olarak gerçekten memnundum, CS:GO bile iyiydi aslında, ama işte şu Qck Heavy algısı gibi bir şey bulsam, o da pek mümkün değil gibi, Logitech G640 iyiydi ama o da bana ince geldi. Çok ince geldi hemde...

Dostum bu benim önerdiğim ürünlerin biliyorsun farklı desenleri var. Siz de onlardan birinden bahsetmişsiniz "vaxee" olarak. Bildiğim kadarı ile desenleri farklı olsa da yüzeyin, yani kullanılan malzeme tamamen aynıydı. Yoksa değil mi? Sizin deneyiminiz oldu mu farklı desenlere ait bu ürünlerin? Eğer fark varsa denemek isterim ben de :) ben o kırmızı olan samuray gibi olanı kullanmıştım, gerçekten memnun kalmıştım. Ama CS:GO alışkanlığım beni tekrar SS QCK heavy geri dönmeme neden oldu. Bu SS'de her iki günde bir kirleniyor, hani üzerinde herhangi bir şey olmasa bile illaki silmem gerekiyor. Bu havada bile üzerine hava üfletiyorum o hassasiyetini kaybetmemesi için. Hassasiyet benim için CS:GO'ya göre çok iyi, ama bu hassasiyeti sürekli korumak için silmek ve soğuk bir havada bile üzerine hava üfletmek sıkıcı :D

İçime kurt düşürdün şimdi ben de bunu sipariş ettim, yüzeyinde değişiklik olmaz umarım. 😃

Dosya Ekleri

• IMG_20221006_201103.jpg
    IMG_20221006_201103.jpg
    385,5 KB · Görüntüleme: 24
İçime kurt düşürdün şimdi ben de bunu sipariş ettim, yüzeyinde değişiklik olmaz umarım. 😃

Yüzeyde derken benden bahsediyorsan eğer ben yüzeyin renginden gibi şeylerden bahsetmedim. Sanırım yanlış ifade ettim. Performans olarak, farklı bir kumaş yapısına mı sahip diye sormuştum arkadaşa...Masanın üzerinde çok güzel duracak bu konudada için rahat olsun. Performans içinde memnun kalacaksın.

Geri
Yukarı