Valorant 1 haftalık kısıtlama

Things

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Weapons Designer, 3D Modeler
daha önce hiç ceza almamış olmama rağmen 1 haftalığına ceza aldım.
Sebeplerine gelince, oyun içerisindeki metin ve sesli sohbetim kısıtlanmış. yani bu konulardan raporlanmışım sanırım.
Avrupa sunucularında oynuyorum ve oyunda hakaret kategorisine girebilecek, yazdığım ve söylediğim tek şey
"Bonobo mode"...

1620762882796.png

Bunun dışında sohbeti takımıma oyun içerisinde bilgi vermek oyun aralarında ise muhabbet için kullanırım. Bu ceza da nereden çıktı? :D
Yani oynadığım her oyunda küfürler, ırkçı söylemler havalarda uçuşurken alaycı bir tavırla bonobo dediğim için ceza mı aldım? :D

Oyuna çok büyük 2 özellik gelmesi gerekiyor.
1. Neden ceza aldığımın göstergesi (League of Legends gibi).
2. Ceza alanların geribildirimi.(mail yoluyla veya League of Legends gibi oyun içerisinde).

Destek ekibine bilet gönderdim ancak Riotkurallarına göre cezayı geri çekmek gibi bir şey yapamıyorlardı sanırım.
Olabildiğince pozitif ve toksik olmamaya çalışan bir oyuncunun durduk yere 1 hafta ceza alması çok üzücü/saçma.

Valorant düzgün bir cevap alıncaya kadar benim için tamamen bitmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bidaha demezsin olur biter. 🤷‍♂️

Hocam sizin ülke yönetmeniz lazım veya hakim falan olun. 😂😂

Sebeplerine gelince, oyun içerisindeki metin ve sesli sohbetim kısıtlanmış. Yani bu konulardan raporlanmışım sanırım.
Avrupa sunucularında oynuyorum ve oyunda hakaret kategorisine girebilecek, yazdığım ve söylediğim tek şey.
"Bonobo mode"...

Eki Görüntüle 1019088

Bunun dışında sohbeti takımıma oyun içerisinde bilgi vermek oyun aralarında ise muhabbet için kullanırım. Bu ceza da nereden çıktı? :D
yani oynadığım her oyunda küfürler, ırkçı söylemler havalarda uçuşurken alaycı bir tavırla bonobo dediğim için ceza mı aldım? :D

1. neden ceza aldığımın göstergesi (League of Legends gibi).
2. ceza alanların geribildirimi.(mail yoluyla veya League of Legends gibi oyun içerisinde).

Destek ekibine bilet gönderdim ancak riotkurallarına göre cezayı geri çekmek gibi bir şey yapamıyorlardı sanırım.
Olabildiğince pozitif ve toksik olmamaya çalışan bir oyuncunun durduk yere 1 hafta ceza alması çok üzücü/saçma.

Geçmiş olsun fakat yapacak bir şey yok oyun sonuçta. Kurallar herkesin iyiliği ve şikayetler doğrultusunda. Birileri şikayet etmedikçe kolay kolay kısıtlanmazsınız. Söylediğiniz sözden birileri rahatsız olup sizi raporlanmıştır ardından da incelenmişsinizdir.
Size tavsiyem kötü sözden kaçının, size kötü söz ediyorlarsa susturun ve keyif almaya çalışın.

Hocam sizin ülke yönetmeniz lazım veya hakim falan olun. 😂😂

Geçmiş olsun fakat yapacak bir şey yok oyun sonuçta. Kurallar herkesin iyiliği ve şikayetler doğrultusunda. Birileri şikayet etmedikçe kolay kolay kısıtlanmazsınız. Söylediğiniz sözden birileri rahatsız olup sizi raporlanmıştır ardından da incelenmişsinizdir.
Size tavsiyem kötü sözden kaçının, size kötü söz ediyorlarsa susturun ve keyif almaya çalışın.
İşte kimseye hakaret anlamında bir şey söylemediğim halde doğrudan 1 hafta dereceli sıralardan uzaklaştırma ile beraber ceza almak çok saçma geldi :D
Sebeplerine gelince, oyun içerisindeki metin ve sesli sohbetim kısıtlanmış. yani bu konulardan raporlanmışım sanırım.
Avrupa sunucularında oynuyorum ve oyunda hakaret kategorisine girebilecek, yazdığım ve söylediğim tek şey
"Bonobo mode"...

Eki Görüntüle 1019088

Yani oynadığım her oyunda küfürler, ırkçı söylemler havalarda uçuşurken alaycı bir tavırla bonobo dediğim için ceza mı aldım? :D

1. Neden ceza aldığımın göstergesi (League of Legends gibi).
2. Ceza alanların geribildirimi.(mail yoluyla veya League of Legends gibi oyun içerisinde).

Destek ekibine bilet gönderdim ancak Riotkurallarına göre cezayı geri çekmek gibi bir şey yapamıyorlardı sanırım.

Gelişme var...

Rito bana ne yaptığımı gösteremediğini söylüyor. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı