Valorant %100 işlemci kullanımı

JexPE

Femtopat
Herkese merhaba. Benim bilgisayarım sadece Valorant'ta %100 işlemci kullanımı yapıyor, yani darboğaz yapıyor. Valorant desteğe yazdığımda sistem özelliklerimin oyunda darboğaz yapmasını gerektirecek bir sebebi olmadığını söylüyorlar. Lütfen çok sıkıldım, PC'yi Vatan Computer'dan aldım.

Sistem özellikleri.
RX580 4 GB.
i3 9100F.
8 GB RAM.
H310M anakart.

Kayra Temel

Centipat
Makaleler
1
Valorant işlemci sömürüyor. Ayarların düşükteyse darboğaz belki olabilir.

Berke01

Picopat
Orijinal Windows kullanıyorsan güncelleştirmeleri denetle ardından Geforce Experience üzerinden ekran kartının son sürücüsünü kur ve bilgisayarı resetle, büyük bir ihtimalle sorunun çözülür, bilgisayarın asla darboğaz yapmaz. Torrent kullandıysan veya yanlış bir şeyler yaptıysan bilgisayarına virüs girmiş olabilir işlemcini o sömürüyor olabilir bunun için de Kaspersky indir ve tam tarama yap.

kutaxzed

Picopat
Makaleler
2
Orijinal Windows kullanıyorsan güncelleştirmeleri denetle ardından GeForce Experience üzerinden ekran kartının son sürücüsünü kur ve bilgisayarı resetle, büyük bir ihtimalle sorunun çözülür, bilgisayarın asla darboğaz yapmaz. Torrent kullandıysan veya yanlış bir şeyler yaptıysan bilgisayarına virüs girmiş olabilir işlemcini o sömürüyor olabilir bunun için de Kaspersky indir ve tam tarama yap.

Dostum AMD ekran kartına GeForce Experience mi?

Tugra Okan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Çiğköfteci Suriyeli
Hocam ayarları fulleyin bir de 720p de mi oyunuyorsunuz?

Tugra Okan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Çiğköfteci Suriyeli
Yukarı