Valorant 1024x768 çözünürlüğünde bulanık gözüküyor

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben Valorant çözünürlüğümü 1024x768 yaptım ama görüntü çok kötü. Piksel piksel bulanık ama mesela altta linkini verdiğim kişinin oyunu sanki 1920 1080 oynuyormuş gibi çok net ben nasıl böyle yapabilirim oyunu? 4:3 oynamak istiyorum ama bu sorundan dolayı oynayamıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de ekliyim çözünürlüğü düşürünce crossum çok büyüyor onu nasıl ayarlayacağım.

Monitörünüz kaç inç? Telefon ile fotoğraf çeker misiniz 1024x778 çözünürlükte nasıl gözüküyor bakalım.

Kullandığın monitör'e göre değişir bu durum. Ayrıca paylaştığın video'nun çözünürlüğü 1280x720 olarak paylaşılmış. Bir de video edit yaparken kaliteyi arttırmış olabilir, bilemeyiz. Bu arada ben de 1024x768 oynuyorum ve kalite çok iyi. Tüm grafik ayarlarım düşük olmasına rağmen.

attığınız videoyu daha net olsun diye editlemişler gibime geldi NVIDIA veya AMD ekran kartınız varsa vibrance artırarak cok değil daha iyi görüntü alabilrsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
1642688897928.png

Hocam ben de şu an denedim 1024x768 çözünürlükte bulanık oluyor. Monitörüm 24 inç.

Attığınız videoyu daha net olsun diye editlemişler gibime geldi NVIDIA veya AMD ekran kartınız varsa vibrance artırarak cok değil daha iyi görüntü alabilrsiniz.
Eki Görüntüle 1276036

Peki çözünürlük değiştirince crossum büyüyor onu nasıl düzelteceğim illaki her çözünürlük için crossu baştanmı ayarlamam lazım.

Geri
Yukarı