Valorant 2.11 yamasında FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

BehzatTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhabalar. Direkt olarak konuya giriyorum. Bundan bir 4 gün önce köye gitmiştim ve bugün eve geldim. PC'yi açtım, Valorant'a girdim. 1.9 GB güncelleme varmış. Güncellemeyi yaptım, oyuna girdim. 1 el derecesiz girdim ve sonuç:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani diyecek bir şey bulamıyorum. Her 2 saniyede bir FPS 2'ye düşüyor, sonra tekrar 80'lere çıkıyor. MSI Afterburner açtım baktığımda CPU %75 GPU %55 sıcaklıkları Max. 60 derece, herhangi bir anormallik yok. Oyun ayarlarını en düşüğe aldım YouTube'dan birkaç tane video izledim drop azaltıcı videolar, FPS +15 arttı 90-100 FPS alıyorum ama hala bu şekilde Drop yiyorum güncellemeden önce böyle bir şey hiç yoktu mis gibi 75 FPS de oyunumu oynuyordum. Ama güncellemeyi bir yaptım, kafayı yiyeceğim adam vuramıyorum. Ana mende 120 FPS alıyorum. Sistemim kötü bir sistem bunu biliyorum, ama önceden böyle bir problem yoktu. Başka oyunlara girdim The Long Dark, GTA IV (yüksek), The Forest vb. oyunlara girdim hiçbir problem yok aynı eskisi gibi. Donanımsal bir problem yok, iyice kontrol ettim. Yani var mı arkadaşlar bir yardımcı olabilecek? Şöyle sistem özelliklerini de yazayım aşağıya.

İşlemci: Intel Core i5 650
Ekran Kartı: ASUS R7 240 2 GB -128bit
RAM: 4 GB
İşletim sistemi: Windows 10

Arkadaşlar, merhabalar. Direkt olarak konuya giriyorum. Bundan bir 4 gün önce köye gitmiştim ve bugün eve geldim. PC'yi açtım, Valorant'a girdim. 1.9 GB güncelleme varmış. Güncellemeyi yaptım, oyuna girdim. 1 el derecesiz girdim ve sonuç:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani diyecek bir şey bulamıyorum. Her 2 saniyede bir FPS 2'ye düşüyor, sonra tekrar 80'lere çıkıyor. MSI Afterburner açtım baktığımda CPU %75 GPU %55 sıcaklıkları Max. 60 derece, herhangi bir anormallik yok. Oyun ayarlarını en düşüğe aldım YouTube'dan birkaç tane video izledim drop azaltıcı videolar, FPS +15 arttı 90-100 FPS alıyorum ama hala bu şekilde drop yiyorum güncellemeden önce böyle bir şey hiç yoktu mis gibi 75 FPS de oyunumu oynuyordum. Ama güncellemeyi bir yaptım, kafayı yiyeceğim adam vuramıyorum. Ana mende 120 FPS alıyorum. Sistemim kötü bir sistem bunu biliyorum, ama önceden böyle bir problem yoktu. Başka oyunlara girdim The Long Dark, GTA IV (yüksek), The Forest vb. oyunlara girdim hiçbir problem yok aynı eskisi gibi. Donanımsal bir problem yok, iyice kontrol ettim. Yani var mı arkadaşlar bir yardımcı olabilecek? Şöyle sistem özelliklerini de yazayım aşağıya.

İşlemci: Intel Core i5 650.
Ekran kartı: ASUS R7 240 2 GB -128bit
RAM: 4 GB.
İşletim sistemi: Windows 10.

Ben de aynı bu durumu yaşadım. Her 2 saniyede bir yarım saniyeliğine FPS 1'e düşüyordu ve oyun çöp oluyordu, birkaç yöntem denedim düzelmedi.

Sonra laptopu kapattım birkaç saat dinlendirdim, tekrar açtığımda aynı sorunla karşılaşmadım eskisi gibi akıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı bu durumu yaşadım. Her 2 saniyede bir yarım saniyeliğine FPS 1'e düşüyordu ve oyun çöp oluyordu, birkaç yöntem denedim düzelmedi.

Sonra laptopu kapattım birkaç saat dinlendirdim, tekrar açtığımda aynı sorunla karşılaşmadım eskisi gibi akıcı.

Bende de aynen öyle oldu. :D Konuyu açtım, bilgisayarı kapattım 2-3 saat sonra tekrar açtım oyuna bir girdim, miss akıyor oyun.

Cevap yazıp, yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. PC'yi kapattım, 2 saat sonra oyuna girdiğimde problem düzelmişti. Eskisi gibi 80-90 FPS aralığında, hiç drop girmeden oyunu oynayabiliyorum. Konu kilit.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı