Valorant 240 FPS'de Çekilen Videolarda Donma Oluyor

kwAhjs

Hectopat
240Hz monitöre sahibim, Valorant'ta 240FPS sabitleyip çektiğim videoda sağ sola çevirince kasmalar meydana geliyor, fakat oyunu 60FPS'e çekip video çektiğimde sorun tamamen ortadan kalkıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoyu zaten 60 FPS kayıt alıyorum. 60FPS sabit, oyun içi FPS değerlerimi değiştiriyorum. Oyunu 60FPS e çekince 60FPS video akıcı gayet ama Oyunu 240FPS e çekince kasmalar meydana geliyor.

Hocam kayıt değeri ile FPS değeriniz aynı olmazsa yırtılma meydana gelir.( Veya tam katı olması gerekir ancak 240fpsye sabitlediğinizde muhtemelen 220 lere kadsr düşme vb oluyordur bu yüzden kasma görünür.)

Hocam kayıt değeri ile FPS değeriniz aynı olmazsa yırtılma meydana gelir.

Misal yayın açınca da aynı durumla karşılaşıyorum oyunu 60FPS'e çekince yayın yağ gibi akıyor ama oyun leş oluyor. Tarik var yayıncı adam 500 FPS ile oyun oynuyor Twitch yayını kaymak gibi.

Hocam kayıt değeri ile FPS değeriniz aynı olmazsa yırtılma meydana gelir.( Veya tam katı olması gerekir ancak 240fpsye sabitlediğinizde muhtemelen 220 lere kadsr düşme vb oluyordur bu yüzden kasma görünür.)
Yok normalde 700 fps alıyorum ondada aynı problem.

Dediğiniz gibi kasma değil yırtılma meydana geliyor.

Bir yerde bir hata var ama nerede.

Geri
Yukarı