Valorant 65 GB yer kaplıyormuş gibi gözüküyor

cicikus53

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bu benim açtığım ilk konu Valorant program ve özelliklerde 65 GB yer kaplıyor diye gözüküyor, bu doğru mudur? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hangi oyunun hilesi yok? Valorant en azından bunu düzeltmeye çalışıyor ve çoğu hileyi de fixliyor zaten. Üstelik bana oynadığımdan beri bir tane hile geldi o da bu hileler fazlalaşmadan 3 ay önceydi. Ben de smurf girince herkes hile diyor bana.
Ben başka oyun savunmadım veya adını kullanmadım ki. Şuaralar herkes evde ve yapıcak uğraşıcak aktivite olarak ya yazılıma yöneliyor ya da oyuna salıyor. Hile gelmemiş olmasına senin karşına tam bir mucize diyebilirim. Yüksek ranklar yani immo gibi ranklarda şuan insanlar isyan ediyor. Valorant istediği kadar düzeltmeye çalışsın. Tasarım ile uğraşan ekip ile hile koruması için çalışan ekip farklı, evet farkındayım fakat tasarıma ve yeni skinlere ayırdıkları işçi sayısından kısıp daha fazla hile koruması anlamında işçi tutabilirler. Dediğim gibi herkes evde olduğu freelance olarak bu işi yapıcak binlerce insan var. Aynı hatayı Valve yapmıştı ve halen yapıyor.

300 fps alıyordum en son. Aylarca rank kasmana rağmen oto eşleşmeden karşıya gelen hile yüzünden 3 maçta topladığın tüm puan uçup gidiyor.
Eğlenmek için oynanabilecek yani arkadaşlarla günde veya haftada 2-3 maç oynanabilir. 2-3 atmanın önüne geçildiği zaman can sıkmaya ve stres deposu haline geliyor oyun.
Valorant kesinlikle hileye asla izin vermez örnek:
IMG_20210127_163029.jpg

Daha tabanca eli bile başlamadan böyle bir uyarı geldi. Valorant'ta hile yaparsan ancak 1-2 gün dayanırsın. Sonra da hile fixlenir ve HWID ban yersin.

Among Us buldu hilelere önlemini minicik oyun buldu diğer firmalarda hala var.
Among Us oyuncuya vaat ettiği birşey yok. Valorant oynadıkça insan karşılığını gerek rank ve puan anlamında gerek garip şekilde arkadaş arasında saygınlık olarak alıyor.
Valorant kesinlikle hileye asla izin vermez örnek: Eki Görüntüle 858924
Daha tabanca eli bile başlamadan böyle bir uyarı geldi. Valorant'ta hile yaparsan ancak 1-2 gün dayanırsın. Sonra da hile fixlenir ve HWID ban yersin.
Hergün yeni çeşit hileler çıktığı için anti-cheat sistemi ona göre uyarlanmak zorunda. İster istemez engeleyemedikleri hile oluyor oyun içinde. Yaklaşık olarak 1 hafta hile ile oynayıp banlanmayan kullanıcı sayısı oldukça fazla.

Among Us oyuncuya vaat ettiği bir şey yok. Valorant oynadıkça insan karşılığını gerek rank ve puan anlamında gerek garip şekilde arkadaş arasında saygınlık olarak alıyor.

Her gün yeni çeşit hileler çıktığı için anti-cheat sistemi ona göre uyarlanmak zorunda. İster istemez engeleyemedikleri hile oluyor oyun içinde. Yaklaşık olarak 1 hafta hile ile oynayıp banlanmayan kullanıcı sayısı oldukça fazla.

Ondan popüler aynen 🤣 🤣 YouTuber'lar artık Among Us çekmeye başladı.

Valorant kesinlikle hileye asla izin vermez örnek: Eki Görüntüle 858924

Bazı hileler davet ile olduğu için onarılması zaman alır. Resimdeki hile büyük ihtimal oyunun ilk başındaki ve hala onarılmayan hile.

Ben başka oyun savunmadım veya adını kullanmadım ki. Şuaralar herkes evde ve yapıcak uğraşıcak aktivite olarak ya yazılıma yöneliyor ya da oyuna salıyor. Hile gelmemiş olmasına senin karşına tam bir mucize diyebilirim. Yüksek ranklar yani immo gibi ranklarda şuan insanlar isyan ediyor. Valorant istediği kadar düzeltmeye çalışsın. Tasarım ile uğraşan ekip ile hile koruması için çalışan ekip farklı, evet farkındayım fakat tasarıma ve yeni skinlere ayırdıkları işçi sayısından kısıp daha fazla hile koruması anlamında işçi tutabilirler. Dediğim gibi herkes evde olduğu freelance olarak bu işi yapıcak binlerce insan var. Aynı hatayı Valve yapmıştı ve halen yapıyor.
Hmmm. Çok ilginç. Elom immortal radyant arası ama neyse. Buradaki herkese söylemiş bulunayım. Bir oyunun hilesi engellenemez. Her zaman başka bir açık bulunur. Önemli olan bunları ne kadar sürede çözüyor olması. Yeni sezonda zaten çözüldü çoğu. Ben hile discordlarını vs. takip ediyorum ve çoğu hile fixleniyor. Ayrıca rage oynayan birisi en fazla 10 maç oynayabiliyor daha sonra zaten gidiyor hesap. Legit oynuyorsa da adamın zaten hile olduğunu nereden biliyorsun belki smurf? Ayrıca başka oyunu savunman gerekmiyor hile olduğunu söylediğin zaman otomatik olarak diğer oyunlarla karşılaştırmak zorundasın zaten. Valve daha adam akıllı VAC ban atamıyor. Sadece Overwatch ile banlatabilen hileler var. Valorant ile karşılaştırılması gereken 1 tane bile yönü yok hile konusunda o yüzden.
Ondan popüler aynen 🤣 🤣 YouTuber'lar artık Among Us çekmeye başladı.
Popüler olması oyunun içinde rekabet olmadığı gerçeğini değiştirir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı