Valorant "a critical error", temp hatası

phenex

Hectopat
Arkadaşlar oyuna bayağıdır girmiyordum, girdim güncelleme gelmiş onu yükledi, oyunu açmaya çalıştığımda oyun başlatılırken daha başlangıcı geçmeden System error hatası veriyor. Evet deyip ilerlediğimde de temp dosyasından hata gösteriyor sanırım. Temp dosyasını temizledim ama açtığımda tekrar böyle hata veriyor. Ne yapmalıyım çözemedim.

hqdefault.jpg

İlk hata bu görsel ( görseli internetten aldım).
Evet deyip ilerleyince de şu oluyor;

Adsız.png

Bu bana ait hata resmi. PKM ile başlayıp başka bir sayıyla biten farklı dosya isimleri gösterdiği de oluyor.

Son düzenleme:
Valorantın öyle bi hizmeti varmıdır bilmiyorum ama 2. görselde söylediği gibi "C:\UsersAppData\Local\Temp\PKMC8F1.tmp" (dosya gezgini üzerinden bu dosyaya ulaşabilirsin) dosyasını geliştirici ekibine iletirseniz ilerdeki güncellemelerde bu gibi hataların önüne geçilebilir belki hatta dosyanın içi normal yazılar ile dolu ise buraya ctrl v yapabilirsiniz belki bi sonuç çıkartırız.

Arkadaşlar oyuna bayağıdır girmiyordum, girdim güncelleme gelmiş onu yükledi, oyunu açmaya çalıştığımda oyun başlatılırken daha başlangıcı geçmeden System error hatası veriyor. Evet deyip ilerlediğimde de temp dosyasından hata gösteriyor sanırım. Temp dosyasını temizledim ama açtığımda tekrar böyle hata veriyor. Ne yapmalıyım çözemedim.

Eki Görüntüle 1102384

Eki Görüntüle 1102385

Bu bana ait hata resmi. Pkm ile başlayıp başka bir sayıyla biten farklı dosya isimleri gösterdiği de oluyor.

Sadece "CTRL+r" > %temp% > hepsini silin olur biter.

Eki Görüntüle 1102384

Eki Görüntüle 1102385

Bu bana ait hata resmi. PKM ile başlayıp başka bir sayıyla biten farklı dosya isimleri gösterdiği de oluyor.
Aynı sorunu yaşıyordum Msı Afterburnerden kaynaklı olduğunu öğrendim MSI afterburneri kapatıp oyuna girmeyi dene

Geri
Yukarı