Valorant açılırken ses geliyor ama görüntü gelmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

nuri28can

Decapat
Valorant'a girmeye çalıştığımda oyunun giriş ses efektleri gelmesine rağmen görüntü gelmiyor. Hatta oyundaki diğer arkadaşlarıma da aktif olduğum görünüyor fakat hiçbir şekilde görüntü yok sadece siyah bir ekran var. Yönetici olarak başlatmayı denedim işe yaramadı. Riot Vanguard'ı sildiğimde 1-2 sefer açıldı fakat artık o da işe yaramıyor. Silip tekrar yükledim fakat bu da işe yaramadı. Uyumluluk sorun gidericisini çalıştırdığımda ulaştığım tek sonuç da uyumsuz program hatası oldu. Bu konuda yardım edebilir misiniz? Cidden çok sinir bozucu bir durum.

Sistem özellikleriniz nedir?

Artı -1 Eksi
Şuanda da hiçbir şey yapmadım ve açıldı bazen açılıyor bazen açılmıyor nedenini anlamış değilim

İşlemci : Intel(R) Core(TM) i7-7500 CPU @2.70GHz 2.90GHz
Ram : 8 Gb
Görüntü bağdaştırıcıları :
Intel(R) HD graphics 620
Radeon(TM) 530
Ekran kartı düşük gelebilir ama ben açabilir diyorum. Siz benim dediğim gibi silip geri yükledikten hemen sonra grafiği en düşüğe çekin.

İşlemci : Intel(R) Core(TM) i7-7500 CPU @2.70GHz 2.90GHz
Ram : 8 Gb
Görüntü bağdaştırıcıları :
Intel(R) HD graphics 620
Radeon(TM) 530
----> Sistem özelliklerim bunlar
Ekran kartı düşük gelebilir ama ben açabilir diyorum. Siz benim dediğim gibi silip geri yükledikten hemen sonra grafiği en düşüğe çekin.
Tamam deneyeceğim umarım işe yarar teşekkürler.
Pardon şunu tam anlamış değilim. Oyun içi grafikleri mi en dibe çekmem lazım yoksa intel grafiklerden bilgisayarın grafiklerini mi ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı