Valorant açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

omselkara

Hectopat
Ekran Görüntüsü.png

Neden olduğunu bilmiyorum ama böyle bir hata oluşuyor. İnternete bağlı olmama rağmen.
Kapatıp açmayı denedim, oturumu kapatıp açtım. Bilgisayarı bile yeniden başlatmama rağmen düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant Support'a Ticket atarsan ilgilenebilirler.Cevap verme hızları gayet iyi ve çözüm odaklı kişilerle ilgileniyorlar.
Eki Görüntüle 711880

Neden olduğunu bilmiyorum ama böyle bir hata oluşuyor. İnternete bağlı olmama rağmen.
Kapatıp açmayı denedim, oturumu kapatıp açtım. Bilgisayarı bile yeniden başlatmama rağmen düzelmedi.

IPv6 güvenlik duvarını kapatman gerekiyor. Eğer yine çözümlenmediyse, DNS ayarlarını değiştirin. (DNS olarak; 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kullan.)

Eki Görüntüle 711880

oyunu sil yeniden indir temiz kurulum yap bilgisayarla oynama kurulurken vanguard'da sorun var

CMD'ye gir yönetici olarak aç.
Bunları yaz.
ipconfig/release.
ipconfig/all.
ipconfig/flush.
ipconfig/renew.
Sorunun çözülürse beğenip en iyi cevap olarak seçmeyi unutma!
Eki Görüntüle 711880

Hocam bu bağlantı ile ilgili sorun ama hata kodu 29 diyor.

Bunları yaz.
ipconfig/release.
ipconfig/all.
ipconfig/flush.
ipconfig/renew.

İnternet ile ilgili olan hatanın çözümü bu fakat hata kodu 29 Vanguard başlatılamadı hatası.
Bununla ilgili bir videom var. Oyunu ilk yüklediğimde bende de oldu.
bu videodan çözüme ulaşabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunları yaz.
ipconfig/release.
ipconfig/all.
ipconfig/flush.
ipconfig/renew.

Hocam bu bağlantı ile ilgili sorun ama hata kodu 29 diyor.

İnternet ile ilgili olan hatanın çözümü bu fakat hata kodu 29 Vanguard başlatılamadı hatası.
Bununla ilgili bir videom var. Oyunu ilk yüklediğimde bende de oldu.
bu videodan çözüme ulaşabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Denedim hepsini olmuyor yine de.

Hocam bunu dene bir de bende de aynı hata oldu çözdüm.

Geri
Yukarı