Valorant açtığım her hesaba ban atması

İşletim sistemi
Windows 10

CHARRİNS

Centipat
Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar dün oyun oynarken ilk elimde değildi PC açtıktan sonraki 4. elim falandı hileci tespit edildi dedi ve beni oyundan attı başka hesap açıp oyuna girdim onda da oyunun ortasında oyundan attı çıktığından beri sorunsuz oynadığım oyun bunu neden yapmış olabilir o kadar XP kasıp emek verdik şimdi ise başka hesapla bile oynayamıyorum.
Ban yemeden önce ekran kartı görmez olmuştu PC Driver'ı kaldırıp yüklemiştim bunla bir alakası olabilir mi çok saçma bir durum.

Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar dün oyun oynarken ilk elimde değildi PC açtıktan sonraki 4. elim falandı hileci tespit edildi dedi ve beni oyundan attı başka hesap açıp oyuna girdim onda da oyunun ortasında oyundan attı çıktığından beri sorunsuz oynadığım oyun bunu neden yapmış olabilir o kadar XP kasıp emek verdik şimdi ise başka hesapla bile oynayamıyorum.
Ban yemeden önce ekran kartı görmez olmuştu PC Driver'ı kaldırıp yüklemiştim bunla bir alakası olabilir mi çok saçma bir durum.
Ben hileden dolayi ban yedim ban yedin mi donanim bani yiyorsun. Yeni hesaplar da ortalama 10 dk sonra otomatik ban yiyor. Bazilari ssd degistirmek oluyor dedi yeni ssd aldim olmadi. Sonra eski bilgisayari satip yenisini aldim banim acildi. Kisacasi yeni bilgisayar alamiyorsan gecmis olsun.
Hile yaptınız yapmadınız onu bilemem ama oyun hile yapanlara direkt MAC ban atıyor. Bu yüzden tekrar tekrar ban yemeniz normal.
Bu arada mac adresine atmiyor sadece cok daha fazla seye atiyor mac degistirmeyi denemistim yine olmamisti.

Daha önceden hile açtıysan veya indirdiysen ekran kartına veya başka bir şeye ban atmış olabilirler bu yüzden sürekli ban yersin.

deli eden kısmı da bu ya hileyle alakam bile olmadı. Yaptığım tek değişiklik driver kaldırıp yüklemek ve ban yedim. Bu ne kadar saçma bir şey böyle, ben Battle Pass'ı fullemiş Hero'lar açmış skinlerini açmışım ban yiyorum ve ortada sebep yok.
Durduk yere neden ban atar buna ne sebep olmuş olabilir bir fikri olan var mı? Çözmezsem oynayamam çünkü.
Oh ne ala gelen cevaba bak ben böyle saçmalık görmedim beleş oyun yaptık diye canının istediği kişileri oyundan uzaklaştırcaklar belli oldu.

Selamlar,

Kötü haber elçisi olmak istemem ama hesabının erişimi kesilmiş ve cihaz banı almışsın gibi duruyor. Bunun sebebini açıklamak gerekirse;

Senin de bildiğin gibi oyun kuralları ihlal edenler, 3. parti uygulamalar kullananlar, oyundaki bugları kendi lehine kullanmak için oyun deneyimini negatif etkileyenler ve hesap satışı yapanlar hem tüm oyuncuların oyun deneyimini, hem de bizim oyunu test etmemizi negatif yönde etkiliyor. Bu yüzden bu davranışlarda bulunan tüm oyuncuların hesapları kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Senin de hesabının bunlardan biri olduğunu görüyorum.

Bu durumda yeni bir hesap açmayı düşünmeni anlayabiliyorum ancak cihaz banıyla karşılaşacağın için yeni açacağın tüm hesaplar otomatik olarak uzaklaştırılacaktır. Bu konuyla ilgili yapılacak ek bir işlem olmadığı için bu ve bu konuyla ilgili gönderdiğin diğer biletler de kapanacaktır.

Merhaba son durum ne çözdün mü ? Anlık olarak bende aynı sorunu yaşıyorum. Ne bir macro, ne bir hile yazılımı, ne değişik bir program, hatta tarayıcı geçmişimde bile hile yazmıyordur. Arkada çalışan tek program steel series engine 3 ama hesap gitti. Ticket attım HWID yemişim. Birde diyor bu konu ile ilgili sonraki biletlerin otomatik kapanacaktır. Bu kadar kötü bir sistem olamaz. Bana açıkca söylesene neyden ban yemişim. Böyle saçma bir şey olamaz.

Selamlar,

Kötü haber elçisi olmak istemem ama hesabının erişimi kesilmiş ve cihaz banı almışsın gibi duruyor. Bunun sebebini açıklamak gerekirse;

Senin de bildiğin gibi oyun kuralları ihlal edenler, 3. parti uygulamalar kullananlar, oyundaki bugları kendi lehine kullanmak için oyun deneyimini negatif etkileyenler ve hesap satışı yapanlar hem tüm oyuncuların oyun deneyimini, hem de bizim oyunu test etmemizi negatif yönde etkiliyor. Bu yüzden bu davranışlarda bulunan tüm oyuncuların hesapları kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Senin de hesabının bunlardan biri olduğunu görüyorum.

Bu durumda yeni bir hesap açmayı düşünmeni anlayabiliyorum ancak cihaz banıyla karşılaşacağın için yeni açacağın tüm hesaplar otomatik olarak uzaklaştırılacaktır. Bu konuyla ilgili yapılacak ek bir işlem olmadığı için bu ve bu konuyla ilgili gönderdiğin diğer biletler de kapanacaktır.

Kendine iyi bak, görüşürüz.

xxxxxxxxxxx supporter
Riot Games Oyuncu Destek

Arkada sadece VLC Player açıktı, Şehinşah müzikleri dinliyordum. Hilenin "h" sine bile bulaşmadım. Sabahtan beri deli oluyorum, çözemedim sorunu. Yok mu bunun çözümü? Mavi ekran hatası verdi birkaç tane daha açtığım hesaplarda. Tüm hesaplarımı banladı. Nasıl çözülecek bu sorun?

Arkada sadece VLC Player açıktı, Şehinşah müzikleri dinliyordum. Hilenin "h" sine bile bulaşmadım. Sabahtan beri deli oluyorum, çözemedim sorunu. Yok mu bunun çözümü? Mavi ekran hatası verdi birkaç tane daha açtığım hesaplarda. Tüm hesaplarımı banladı. Nasıl çözülecek bu sorun?
Profilime tıkla orda Rehber var bir tane ordakini uygulayabilirsin. Ben zamanında sorunu bu şekilde halletmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı