Valorant aim çalışarak e-sporcu olunur mu?

Boş ümit vermişsiniz arkadaşa. Bu işler öyle kolay değil. Çalışarak yapılabilecek şeyler hiç değil bence. Bi kere altyapın yok. Böyle oyunlarda yetenek sonradan kazanılabilecek bir şey değil bence. Bronz 2 başlayan birinin e-spor gibi bir hayali olması mantıksız. Gerçekler acıdır. Üzgünüm.

Boş ümit vermişsiniz arkadaşa. Bu işler öyle kolay değil. Çalışarak yapılabilecek şeyler hiç değil bence. Bi kere altyapın yok. Böyle oyunlarda yetenek sonradan kazanılabilecek bir şey değil bence. Bronz 2 başlayan birinin e-spor gibi bir hayali olması mantıksız. Gerçekler acıdır. Üzgünüm.
Boşa ümit vermedik bence.

Dostum espor için günlük 8-10 saat antrenman yapmalısın. Hiçbir oyun Aim'den ibaret değildir. Valorant için konuşursak skillerin nerede ve nasıl kullanman gerektiğini, oyunu okumayı, oyun aklını geliştirmeyi, Crosshair Placement'i, hangi pozisyonlarda durup aimi nereye koyman gerektiğini, Clutch ellerinde ne yapman gerektiğini vs. öğrenmen lazim. Kısacası. Altyapın olmadan çok zor. Aim isin en kolay yani.

Boşa ümit vermedik bence.
Adam Bronz 2'yim diyor. Biraz gerçekçi olalım. Kendimi övmek için söylemiyorum ama gözümü kapatım oynasam gold, plat olurum zaten. Kusura bakmayın ama e-spor biraz hayal gibi bu arkadaş için. Tabiki sıkı çalışma ve kendini geliştirme ile olamayacak bir şey mi? Tabiki değil. Günde 10-15 saat aim, peek, harita kontrolü, taktik vs. çalışırsa neden olmasın. Tabiki bunları gerçekleştirmek için uzun zaman gerekiyor.

Adam Bronz 2'yim diyor. Biraz gerçekçi olalım. Kendimi övmek için söylemiyorum ama gözümü kapatım oynasam gold, plat olurum zaten. Kusura bakmayın ama e-spor biraz hayal gibi bu arkadaş için. Tabiki sıkı çalışma ve kendini geliştirme ile olamayacak bir şey mi? Tabiki değil. Günde 10-15 saat aim, peek, harita kontrolü, taktik vs. çalışırsa neden olmasın. Tabiki bunları gerçekleştirmek için uzun zaman gerekiyor.
Aimim kötüydü diyor, sonra çalıştım ve geliştirdim diyor. Bu yüzden imkansız değil diyorum. Çalışıyorsa neden olmasın?

Aimim kötüydü diyor, sonra çalıştım ve geliştirdim diyor. Bu yüzden imkansız değil diyorum. Çalışıyorsa neden olmasın?

Dostum bak bu is çalışarak olacak bir şey değil. Yaşı kac bilmiyorum fakat yıllarını vermesi lazim. Ha ranki düşük aim o yüzden iyi geliyordur. Biraz yükselince tıkanır.

Sadece aim çalışarak altın eloya kadar çıkarsın. Oyun peek yapıp adam vurmaktan ibaret değil ki.

Adam bronz 2'yim diyor. Biraz gerçekçi olalım. Kendimi övmek için söylemiyorum ama gözümü kapatım oynasam Gold, plat olurum zaten. Kusura bakmayın ama e-spor biraz hayal gibi bu arkadaş için. Tabii ki sıkı çalışma ve kendini geliştirme ile olamayacak bir şey mi? Tabii ki değil. Günde 10-15 saat aim, peek, harita kontrolü, taktik vs. çalışırsa neden olmasın. Tabii ki bunları gerçekleştirmek için uzun zaman gerekiyor.

Öyle deme benim bir sözüm vardır ben radyant klasmanında oynuyorum takım kötü.

Geri
Yukarı