Valorant Aim nasıl geliştirilir?

Pc2000

Centipat
Herkese iyi günler. Aimimi en üst seviyeye taşımak istiyorum. Bunun için her şeye hazırım. Gunde kaç saat oyun oynamali ve ne kadar antrenman yapmalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu video içerisindekileri Valorant üzerinde uygularsan emin ol aim canavarı olursun. Ben zamanında yararını görmüştüm ancak 3 aydır oyun bile oynamadığımdan unuttum ;(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sana doğru koşunları vurmayı geç baştakileri yap sadece.

Bu video içerisindekileri Valorant üzerinde uygularsan emin ol aim canavarı olursun. Ben zamanında yararını görmüştüm ancak 3 aydır oyun bile oynamadığımdan unuttum ;(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sana doğru koşunları vurmayı geç baştakileri yap sadece.
Teşekkürler İzliyorum hemen
Tavsiyem ölüm maçlarında aim kasman ve hızlı öğrenmek istiyorsan günde en az 5 saat oynamalısın.
Peki aimim iyi olana kadar hep mi olüm maçı gireyim

Herkese iyi günler. Aimimi en üst seviyeye taşımak istiyorum. Bunun için her şeye hazırım. Gunde kaç saat oyun oynamali ve ne kadar antrenman yapmalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu tarz CS:GO, Zula, Valorant gibi oyunlarda aim kasmanızın tek yolu ölüm maçı, herkes tek gibi modlar oynamaktır. Kendinizi bu şekilde geliştirebilirsiniz.

Teşekkürler izliyorum hemen.

Peki aimim iyi olana kadar hep mi olüm maçı gireyim.

Sadece aim odaklı kalmayın lütfen. Maç öncesi ısınma idmanınızı aim kasarak herkes tek modunda veya ölüm maçında kasın, sonra bu şekilde rekabetçi gibi modlarda da takılabilirsiniz. Hem daha ciddi yerlerde etki etmiş mi gözlemlemiş olursunuz.

Mouse DPI'ını düşür, 1200'ü geçmesin. Oyun içi mouse hassasiyetin de çok yükseklerde olmasın. Mouse'u bileğinle değil kolunla oynatmaya çalış. Alışana kadar öyle oyna. Aim oyundan oyuna da değişmiyor bir de. Benzer bir hassasiyet ve DPI setupı ile Quake'de bile aimini geliştirebilirsin. Kas yapıyormuş gibi çalışman lazım.

Mouse DPI'ını düşür, 1200'ü geçmesin. Oyun içi mouse hassasiyetin de çok yükseklerde olmasın. Mouse'u bileğinle değil kolunla oynatmaya çalış. Alışana kadar öyle oyna. Aim oyundan oyuna da değişmiyor bir de. Benzer bir hassasiyet ve DPI setupı ile Quake'de bile aimini geliştirebilirsin. Kas yapıyormuş gibi çalışman lazım.
800 dpi ve 0,9 hassasiyet iyi midir

Yeni konular

Geri
Yukarı