Valorant Alt+Tab sorunu

Sami.Buğra

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 2 gün önceye kadar Valorant'da sorunsuz Alt+Tab atabiliyordum fakat dün bir sorun oldu ve Alt+Tab atınca Valorant ekranda kalıyor ama mouse imleç gözüküyor. Hiçbir şeye tıklayamıyorum. Sonra tekrar Alt+Tab yaptığımda Valorant'a tekrar giriyor, Windows tuşu da çalışmıyor. Bunun çözümü var mıdır?
Not: Oyun tam ekran.

Arkadaşlar merhaba. 2 gün önceye kadar Valorant'da sorunsuz Alt+Tab atabiliyordum fakat dün bir sorun oldu ve Alt+Tab atınca Valorant ekranda kalıyor ama mouse imleç gözüküyor. Hiçbir şeye tıklayamıyorum. Sonra tekrar Alt+Tab yaptığımda Valorant'a tekrar giriyor, Windows tuşu da çalışmıyor. Bunun çözümü var mıdır?
Diğer forumda önerilenleri yaptın mı?

Aynı sorun bende de var çözümünü bulduysanız söyler misiniz?

Birkaç kez Alt+Tab sonrasında Windows+D sonra tekrar birkaç kez Alt+Tab yapıyorum illa ki masaüstüne iniyor.

Alt tab basın fakat alt tuşunu bırakmayıp alttan google ı seçin, eğerki olmazsa windows tuşu ile tab tıklayın ve oradan yeni masaüstü açın, sonra yine windows tab ile o menüden dönersiniz ve bence o yeni masaüstünü kapamayın ve oyunlarda hep onu kullanın mesela witcher 3 vb. bazı oyunlarda alt tab sorunu oluyor ve kolayca çözebiliyorsunuz bu şekilde

Yeni konular

Geri
Yukarı