Çözüldü Valorant ana menüde rastgele yerlere tıklıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Citiens

Centipat
Daha fazla  
Örnek vermem gerekirse ana menüde beklerken arkadaşımın kariyerine girmek için sağ tık bastığımda gidip başka yerlere falan tıklanıyor ya da sesini azaltmaya falan çalıştığımda sağ tık basıyorum ve üzerine sağ tık basınca çıkan ekran bir saniyeliğine çıkıyor, sonra ekranda rastgele bir yerlere kendiliğinden tıklıyor.
Oyun içinde bir sıkıntı çıkarmasa da ana menüde sıkıntı çıkarıyor, internette bununla ilgili bir şey bulamadım da.

Çözüm
Farenizi çıkartıp dener misiniz? Sıkıntı donanımda mı yoksa oyunla mı alakalı görelim.
Örnek vermem gerekirse ana menüde beklerken arkadaşımın kariyerine girmek için sağ tık bastığımda gidip başka yerlere falan tıklanıyor ya da sesini azaltmaya falan çalıştığımda sağ tık basıyorum ve üzerine sağ tık basınca çıkan ekran bir saniyeliğine çıkıyor, sonra ekranda rastgele bir yerlere kendiliğinden tıklıyor.
Oyun içinde bir sıkıntı çıkarmasa da ana menüde sıkıntı çıkarıyor, internette bununla ilgili bir şey bulamadım da.

Sorununuz çok saçma? Bir video atar mısın?

Sorununuz çok saçma? Bir video atar mısın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam böyle bir sorun sağ tıklıyorum fakat davet etme yerine kayıyor fark ettiyseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam böyle bir sorun sağ tıklıyorum fakat davet etme yerine kayıyor fark ettiyseniz.

Anladım sorunu mouse kaynaklımı anlamak için mousenuzu değiştirmeyi veya Unified Remote – Remote Control App for your Computer programı ile telefondan bilgisayarınızı sanal mouse ile kontrol etmeyi dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı