Valorant anlatıcı

İşletim sistemi
Windows 10

NevzatE

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'ı bu sabah güncelledim ve girmek istedim maça girdim ve bana ne kadar mermi kaldığı gibi veya ölünce değişik "bip" sesleri geliyordu nasıl kapatacağımı bulamadım. Eğer bir fikri olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.

Doğru anladıysam bilgisayarın zorlanıyor. Beniim laptopuma çok aşırı yüklenince böyle sesler çıkıyordu mavi ekran falan veriyordu. Ses bilgisayardan mı geliyor?

Doğru anladıysam bilgisayarın zorlanıyor. Beniim laptopuma çok aşırı yüklenince böyle sesler çıkıyordu mavi ekran falan veriyordu. Ses bilgisayardan mı geliyor?

Hayır. "bir düşman kaldı" veya "spike yerleştirildi" diyen sesi kastediyor. Nasıl kapatılacağı hakkında bir fikrim yok. Ayarları birazcık kurcalamayı deneyebilirsiniz.

Valorant'ı bu sabah güncelledim ve girmek istedim maça girdim ve bana ne kadar mermi kaldığı gibi veya ölünce değişik "bip" sesleri geliyordu nasıl kapatacağımı bulamadım. Eğer bir fikri olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.
Senpai uygulamasını yüklemişsiniz bilgisayara galiba yanlış mıyım hocam.

Hayır sesler oyundan geliyor bazen mermi sayımı falan da söylüyor ayrıca bilgisayarımda sorun olacağını sanmıyorum 300 FPS'ye kadar rahat alabiliyorum.
Senpai uygulamasını yüklemişsiniz bilgisayara galiba yanlış mıyım hocam.
Evet yüklemiştim.

Valorant oynamıyorum ama ekran kartın AMD ise anti lag mı ne bişey var onu kapatmayı dene.
Bu:

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-02-27-21-11-31-982_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-27-21-11-31-982_com.android.chrome.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı