Valorant bağlantı hatası kod: Van 6

İşletim sistemi
Windows 10

Denizerkekolan

Hectopat
Daha fazla  
Normal bir şekilde Valorant oynuyordum bir gün Valorant 1.09 güncellenmesi geldi. Oyuna girmeye çalıştım fakat ekrandaki hatayı verdi internette gördüğüm bütün çözümleri denedim fakat olumlu bir sonuca ulaşamadım tam olarak oyunu 2 defa silip yeniden yükledim sürücülerimde güncel fakat gine her seferinde aynı hatayla karşılaşıyorum eğer sizde bunla karşılaşıp çözümünü bulabildiyseniz veya çözümünü biliyorsanız lütfen söyleyebilir misiniz?(Aşağıda görüntüsü var)

Dosya Ekleri

• VALORANT   1.10.2020 17_21_01.png
    VALORANT 1.10.2020 17_21_01.png
    213 KB · Görüntüleme: 2.655
Normal bir şekilde Valorant oynuyordum bir gün Valorant 1.09 güncellenmesi geldi. Oyuna girmeye çalıştım fakat ekrandaki hatayı verdi internette gördüğüm bütün çözümleri denedim fakat olumlu bir sonuca ulaşamadım tam olarak oyunu 2 defa silip yeniden yükledim sürücülerimde güncel fakat gine her seferinde aynı hatayla karşılaşıyorum eğer sizde bunla karşılaşıp çözümünü bulabildiyseniz veya çözümünü biliyorsanız lütfen söyleyebilir misiniz?(Aşağıda görüntüsü var)

Bu son güncellemeyle gelmiş yeni bir hata tarayıcıya Valorant yazarsınız zaten direk çıkıyor van 6 diye yapabilen olmamış galiba bende bir oyuna girmeye çalışacağım bir şey bulursam size dönerim.
1601563738543.png

Bende güncellemeyi yeni yaptım ama girebildim şu anda bir yorum yapamayacağım.

Benmimde aynı sorun var 15dk civarı oynuyorum oyun ortasında hata alıyorum van6 .Valorant mail yazıyorum cevap vermiyorlar bilen birisi varsa yazabilir mi?
Riota bilet atıyorum birçok çözüm yolu söylediler hiçbir sonuç elde edemedim düzelmiyor sorun yeni güncelleme beklemek lazım kesin oyun kaynaklı sorun
Nasıl yol foto atabilirmisiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_20200930_205537.jpg
    IMG_20200930_205537.jpg
    114,2 KB · Görüntüleme: 682

Yeni konular

Geri
Yukarı