Valorant Bağlantı hatası

TarıkBugra55

Hectopat
Oyunu indirdim kurarken Riot Vanguard'ı kuramamıştı Windows'u güncelledim, o sorunu çözdüm ama oyunu açtım ve bir poligona girdim ve karakter seçtim vb. oyun başladı.
Bir 5sn sonra Bağlantı hatası diye bir şey çıktı karşıma. İnternetimde hiçbir sıkıntı yok, ondan eminim. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana yemin ediyorum yarım saat kadar once Driver guncellerken siyah ekran aldım :) ama yine de sana kalmış eğer inanmiyorsan fotodaki yazıya çeviriden bakabilirsin.

Ben o yazının Driver olayı olduğunu anladım ama şimdi PC biraz kör topal ilerliyor :) o yüzden korkuyorum ve bu arada siyah ekrandan nasıl kurtuldun?

Dediğim gibi sana kalmış ama eğer yakında bilgisayarcı varsa onlara teslim edebilirsin.

En yakın zamanda halletmeye çalışacağım.
Arkadaşlar sorunum hala çözülmedi ekran kartı Driver'ımı mı güncellemem mi gerekiyor? Yoksa başka bir çözüm yolu var mı?

Son düzenleme:
ve oyunu açarken bu çıkıyor tamam dedikten sonra oyun açılıyor
Dosya eklerinde gözüken mesajda: "Lütfen grafik kartınızın sürücüsünü son sürüme güncelleyin" yazıyor. Lütfen ekran kartınızın sürücüsünü güncelleyin. Güncellerseniz oyunu açarken bu mesaj açılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı