Valorant banım 5 Mayıs'ta kalkacak mı?

emirtpc

Picopat
Valorant üzerinden HWID ban yedim ve forumda sorduktan sonra "HWID ban kalkmaz" dediler, ve geçen günlerde Riot Games ticketıma cevap verdiler fotorafı ise bu şekilde;

1612635380154.png

Belki "Dalga mı geçiyorsun 5 Mayıs yazıyor ya işte, neden soruyorsun" diye soruyor olabilirsiniz nedeni eğer ki yanlış anladıysam boşına 5 Mayıs'a kadar beklememek.

"Cihaz banı sona erdikten sonra, farklı bir hesapla aynı cihazdan oyunlarına devam edebilirsin, fakat ceza alan hesabın ile oyunlara tekrar edemeyeceğini üzülerek belirtmek istiyorum." Yani yeni hesap açarak oynayabilirsiniz 5 Mayıs'tan sonra fakat ana hesabınızın banı açılmayacak.

Valorant üzerinden HWID ban yedim ve forumda sorduktan sonra "HWID ban kalkmaz" dediler, ve geçen günlerde Riot Games ticketıma cevap verdiler fotorafı ise bu şekilde;

Eki Görüntüle 868774

Belki "Dalga mı geçiyorsun 5 Mayıs yazıyor ya işte, neden soruyorsun" diye soruyor olabilirsiniz nedeni eğer ki yanlış anladıysam boşına 5 Mayıs'a kadar beklememek.
Hesabın açılmayacak ama cihazın açılacak yani mecbur yeni hesap açacaksın hesabın kalıcı olarak silinecek. Cihazın geçici olarak kara listeye alınmış.

5 Mayıs`tan sonra cihaz Ban`ı kalkıcak yeni hesap açıp oynayabiliceksin. Fakat ana hesabının Ban`ı kalkmıycak. Yeni hesap açıp giriceksin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı