Valorant Battle Pass alınır mı?

E-sporcuların bile durduk yere ban yediğini düşünürsek muhtemelen anti cheatinde sorun var ben o yüzden sildim oyunun önü açık daha çok gelişmeye ihtiyacı var ayrıca şu an satın alırsan bütün Pass ödülleri hesabına eklenecektir yani bir sorun çıkmaz.

E-sporcuların bile durduk yere ban yediğini düşünürsek muhtemelen anti cheatinde sorun var ben o yüzden sildim oyunun önü açık daha çok gelişmeye ihtiyacı var ayrıca şu an satın alırsan bütün Pass ödülleri hesabına eklenecektir yani bir sorun çıkmaz.

Forsaken gibi LAN'da bile açabiliyorsa bence başka oyunaların anticheatinde sorun vardir.

Pek sağlam oynamıyorum bronz 1 deyim. Ban yiyeceğimi pek sanmam bazen internet kopmasından yiyorum o kadar. Öyle şikayet edilecek tavırlarlarda da oyun oynamıyorum kendi halimde takım oyunu çıkarmaya çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı