Valorant Battle Pass alınır mı?

Krmdmrz

Hectopat
Battle Pass'de ki tüm seviyeleri tamamladım fakat satın almadım, satın aldıktan sonra şimdiye kadar yaptıklarımı alabiliyor muyum? Kimisi evet kimisi hayır diyor bilen birileri yardımcı olursa sevinirim. Bir de VP'yi en ucuza nereden alabilirim daha önce hiç almadım.

Battle Pass'de ki tüm seviyeleri tamamladım fakat satın almadım, satın aldıktan sonra şimdiye kadar yaptıklarımı alabiliyor muyum? Kimisi evet kimisi hayır diyor bilen birileri yardımcı olursa sevinirim. Bir de VP'yi en ucuza nereden alabilirim daha önce hiç almadım.

En güvenli olarak oyunun içinden alabilirsin internetten almak istersende 2-3 TL fark ediyor sadece ama en güvenli olan oyunun içinden almak. Bence son güne kadar bekleyin son günlerde zaten bundan sonraki aşamanın savaş bileti sızdırılıyor, sızdırılmış olanla şuankini karşılaştırın hangisini beğenirseniz ona göre alın.

Öncelikle hayır diyenler sallamış neredeysen oraya kadar tüm ödülleri veriyor. 2. Olarak şuanki pass BENCE güzel alınabilir. Son olarak oyunun kendi içinden alabilirsiniz. (Daha ucuza gelen seçeneği var ama fiyat olarak değil aynı fiyata 200 daha fazla Valorant Point alıyorsunuz ki o da sürekli olarak para yatırmiyacaksanız önemli değil.)

Valorant Battle Pass'ini bitirince Apex'deki gibi diğer sezonki Battle Pass'i de almanıza yetecek kadar puan hediye vermiyor gibi, Apex'de 1 kere satın alıp 4 sezon BP'yi bitirmiştim. Fakat Valorant'ta bu olay yok sanırım, diğer sezonun BP Traileri gelene/içeriği açıklanana kadar bekleyin. Bu sezon skinleri çok iyi değil bence.

Bence son güne kadar bekleyin son günlerde zaten bundan sonraki aşamanın savaş bileti sızdırılıyor, sızdırılmış olanla şuankini karşılaştırın hangisini beğenirseniz ona göre alın.

Silahların skinli olması çok daha hoşuma gidiyor ve bu zamana kadar almadım. Satılan bir hesabı da almak istemiyorum riskli olduğu için. Ve bu zamana kadar da yapmışım farkına varmadan hazır varken alayım dedim.
Muhabere ares ve ejder vandal da çok hoşuma gidiyor fakat ejder şu an satışta değil zaten.

Silahların skinli olması çok daha hoşuma gidiyor ve bu zamana kadar almadım. Satılan bir hesabı da almak istemiyorum riskli olduğu için. Ve bu zamana kadar da yapmışım farkına varmadan hazır varken alayım dedim.
Muhabere ares ve ejder vandal da çok hoşuma gidiyor fakat ejder şu an satışta değil zaten.
İstiyorsan alabilirsin.

Geri
Yukarı