Valorant Battle Pass'i bitiremiyorum

onlydnzz_gs

Femtopat
Daha fazla  
Valorant Gold hesabıma Battle Pass aldım fakat zamanım çok olmadığından bitremiyorum. Bunu nasıl hızlı yapabilirim veya hesabımla oynayabilecek bir adam gibi adam var mı? Destek istiyorum. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınızı yüz yüze görüşüp güvenebileceğiniz arkadaşlarınız hariç, ki onlara da belki de vermemelisiniz, vermemenizi tavsiye ederim. Hesap çalınma olayları çok fazla. Sadece haftalık ve günlük görevler yapılarak rahatça bitiriliyor diye hatırlıyorum.

Hesabınızı yüz yüze görüşüp güvenebileceğiniz arkadaşlarınız hariç, ki onlara da belki de vermemelisiniz, vermemenizi tavsiye ederim. Hesap çalınma olayları çok fazla. Sadece haftalık ve günlük görevler yapılarak rahatça bitiriliyor diye hatırlıyorum.
Bence insanlara hesabınızı vermemelisiniz -dışı melek içi şeytan çok- Passı haftalık görevlerle kasabilirsiniz.
Arkadaşlar oyuna fazla giremiyorum o nedenle bitmiyor. Fakat hesabı vereceğim kişi çalamaz zaten sadece kullanıcı adı şifre veriyorum şifre değişimi için e postama mail gelmesi ve kodu girmesi gerekiyor hesabı çalamaz sadece oynayabilir. :D

Oynayacaksınız bitiriceksiniz. Eğer oynayamayacaksınız ama bitirme isteğiniz varsa güvendiğiniz birine verin.

Arkadaşlar oyuna fazla giremiyorum o nedenle bitmiyor. Fakat hesabı vereceğim kişi çalamaz zaten sadece kullanıcı adı şifre veriyorum şifre değişimi için e postama mail gelmesi ve kodu girmesi gerekiyor hesabı çalamaz sadece oynayabilir. :D
Hocam maile şifre vesaire gelmeden çok çalınan hesap var güvenmemelisiniz fakat karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı