Valorant bir hafta ban yemek

araba lastiği

Hectopat
Yer
Jant
Evet arkadaşlar, skor 7-7 iken internet kesildi. Geldiğimde 8-11 olmuştu. İsteyerek çıkmadım, bağlantım gitti. Buna rağmen ve daha önce derecelide tamı tamına bir kere afk kalmama rağmen sevgili Riot, bana 168 saat (bir hafta) ban attı. Düşüncelerinizi alalım.

Evet arkadaşlar, skor 7-7 iken internet kesildi. Geldiğimde 8-11 olmuştu. İsteyerek çıkmadım, bağlantım gitti. Buna rağmen ve daha önce derecelide tamı tamına bir kere AFK kalmama rağmen sevgili Riot, bana 168 saat (bir hafta) ban attı. Düşüncelerinizi alalım.

Cezalandırıldıysanız bu ilk AFK kalışınız değil demek ki.

Evet arkadaşlar, skor 7-7 iken internet kesildi. Geldiğimde 8-11 olmuştu. İsteyerek çıkmadım, bağlantım gitti. Buna rağmen ve daha önce derecelide tamı tamına bir kere afk kalmama rağmen sevgili Riot, bana 168 saat (bir hafta) ban attı. Düşüncelerinizi alalım.
Ban sisteminin düzeltilmesi lazım.Çoğu kişi isteyerek çıkmıyor ya elektriği kesiliyor ya da interneti.Onun yerine mesela ilk defa afk kalınırsa uyarı ikincisinde 5 maç derecesiz zorunluluğu üçüncüsünde 7 dördüncüsünde 10 gibi zorunluluk getirilip ondan sonra dereceliye giriş hakkı verilmelidir.4 uyarıdan sonra derecesiz maç sınırının 10'da kalması ve her afk kaldığında derecenin 1 kademe düşmesi lazım.En azından böyle ya da buna benzer bir sistem olması şart.

Acaba afk kaldığınız için mi yediniz? Riot çok çok çok afk kalmadığınız sürece böyle uzun banlar atmıyor. Belki başka bir sebepten yemişsinizdir. Ticket atıp bir sorun. 2 kere afk kalmaya 7 gün ban atmazlar. Belirli süreleri var. Bir kere kalırsanız yarım saat iki kere kalırsanız 1 saat gibi gibi. Ama 2. kerede 7 gün atmazlar.

Ban sisteminin düzeltilmesi lazım. Çoğu kişi isteyerek çıkmıyor ya elektriği kesiliyor ya da interneti. Onun yerine mesela ilk defa AFK kalınırsa uyarı ikincisinde 5 maç derecesiz zorunluluğu üçüncüsünde 7 dördüncüsünde 10 gibi zorunluluk getirilip ondan sonra dereceliye giriş hakkı verilmelidir. 4 uyarıdan sonra derecesiz maç sınırının 10'da kalması ve her AFK kaldığında derecenin 1 kademe düşmesi lazım. En azından böyle ya da buna benzer bir sistem olması şart.

Pek kafama yatan bir sistem olmadı benim önerim 1. AFK'da uyarı 2.de 30dk ceza 5. cezaya kadar saatlik cezalar 6 ve sonrasında günlük banlar verilebilir ve dereceli maça girmede kısıtlamalar verilebilir.

Geri
Yukarı