Valorant bireysel bir şekilde oynanmıyor

Uzun süredir Valorant oynuyorum. Oyunda bireysel girip rank atlamak fazla zor. Takım lazım ve takımı olan insanları sololarla tek atmaması lazım. Maçlarda 18 25 arası XP veriyor. Tek lose -30 altın 1'den bronz 3'e kadar düştüm. Her maç 20 garanti kilim var. Siz ne düşünüyorsunuz oyun hakkında?

Burada CSgo fanlığı yapmak istemiyorum ama cs çok daha adil bir oyun.
Yeri geliyor 1 vs 3 atıp eli alabiliyorsunuz.
1 win 1 lost ile uzun süre maç attım 15 maç olmuştur DMG'den L.E çıktım.
Volarant'ta skill olayları olduğu için 1 vs 2 bile çok çok zor.
Şimdi siz Csgo'da hile var diyorsunuz ama eğer rekabetçide iyi bir saatiniz varsa ve takımda herkesin en az 4-5 rozeti varsa karşıya hile neredeyse hiç gelmiyor.
Benim son 50 maçta hiç hile görmedim.

Hile diyenler şu şekilde oluyor.
Adamın rozeti yok leveli az karşı takıma 21 lvli hile ile devirmiş bir kişi gelebiliyor.
Uzun zamandır Csgo'da hile görmedim. Kaybettiğimiz maçların sebebi karşıya iyi takım gelmesi oluyor veya bize çok kötü takım denk geliyor.

Csgo hile konusunda bayağı bir yol aldı.
2000 saat rekabetçi sürem var. Karşıya hep bu saatteki kişiler geliyor. Adamların dünya itemleri ve oyunları oluyor 1 maç kazanacak diye kimse csgo'da hile açmıyor.

Burada CS:GO fanlığı yapmak istemiyorum ama CS çok daha adil bir oyun.
Yeri geliyor 1 VS. 3 atıp eli alabiliyorsunuz.
1 Win 1 Lost ile uzun süre maç attım 15 maç olmuştur Dmg'den l. E çıktım.
Valorant'ta skill olayları olduğu için 1 VS. 2 bile çok çok zor.
Şimdi siz CS:GO'da hile var diyorsunuz ama eğer rekabetçide iyi bir saatiniz varsa ve takımda herkesin en az 4-5 rozeti varsa karşıya hile neredeyse hiç gelmiyor.

Adamın rozeti yok Level'i az karşı takıma 21 lv'li hile ile devirmiş bir kişi gelebiliyor.
Uzun zamandır CS:GO'da hile görmedim. Kaybettiğimiz maçların sebebi karşıya iyi takım gelmesi oluyor veya bize çok kötü takım denk geliyor.

CS:GO hile konusunda bayağı bir yol aldı.
2000 saat rekabetçi sürem var. Karşıya hep bu saatteki kişiler geliyor. Adamların dünya itemleri ve oyunları oluyor 1 maç kazanacak diye kimse CS:GO'da hile açmıyor.
Ben Valorant'ta sürekli 1v3-1v4 ve 1v5 yapabiliyorum :)

Valorant'ta skill olayları olduğu için 1 vs 2 bile çok çok zor.
Şimdi siz CS:GO'da hile var diyorsunuz ama eğer rekabetçide iyi bir saatiniz varsa ve takımda herkesin en az 4-5 rozeti varsa karşıya hile neredeyse hiç gelmiyor.

Adamın rozeti yok Level'i az karşı takıma 21 lvli hile ile devirmiş bir kişi gelebiliyor.
Uzun zamandır CS:GO'da hile görmedim. Kaybettiğimiz maçların sebebi karşıya iyi takım gelmesi oluyor veya bize çok kötü takım denk geliyor.

2000 saat rekabetçi sürem var. Karşıya hep bu saatteki kişiler geliyor. Adamların dünya itemleri ve oyunları oluyor 1 maç kazanacak diye kimse CS:GO'da hile açmıyor.

Merhaba ben CS:GO'da yeniyim. Ne zaman rekabetci girsem malum Rus'lar geliyor ve birbirimizi anlamıyoruz. İngilizce bile bilmiyorlar ve kendi takım arkadaşını vurma olayları çok. Sadece türklerle ya da Rus'lardan ayrılmış bir şekilde oynama yolu var mı? Ve oyunla ilgili başka öneriler(sv falan seçebiliyorsam bilmiyorum).

Not: CS:GO oynayan arkadaşım yok bulamam da sanırım.

Merhaba ben CS:GO'da yeniyim. Ne zaman rekabetci girsem malum Rus'lar geliyor ve birbirimizi anlamıyoruz. İngilizce bile bilmiyorlar ve kendi takım arkadaşını vurma olayları çok. Sadece türklerle ya da Rus'lardan ayrılmış bir şekilde oynama yolu var mı? Ve oyunla ilgili başka öneriler(sv falan seçebiliyorsam bilmiyorum).

O sorunu ben de yaşıyorum ya, yeni başladım CS'ye ortamı biliyorum ama info verip alamıyorum.

Valorant'ta skill olayları olduğu için 1 vs 2 bile çok çok zor.

Adamın rozeti yok Level'i az karşı takıma 21 lvli hile ile devirmiş bir kişi gelebiliyor.

Haklısın kanka skillerin bazıları çok op hiçbir şey yapamıyorsun. Side'a dahi giremiyorsun.

Maalesef tr serverı gelene kadar hayır
O sorunu ben de yaşıyorum ya, yeni başladım CS'ye ortamı biliyorum ama info verip alamıyorum.

Yerlerin adı genelde aynı söylenir a short derseniz Rus'lar falanda anlar

Uzun süredir Valorant oynuyorum. Oyunda bireysel girip rank atlamak fazla zor. Takım lazım ve takımı olan insanları sololarla tek atmaması lazım. Maçlarda 18 25 arası XP veriyor. Tek lose -30 altın 1'den bronz 3'e kadar düştüm. Her maç 20 garanti kilim var. Siz ne düşünüyorsunuz oyun hakkında?
Hocam malesef solo girecekseniz türkiye serverinde girmenizi önermem türkiye serverinde aşırı troll ve toxic var o yüzden ya 5 pre yada frankfurt serverinde girmenizi öneririm bide mutlaka infolaşın iyi oyunlar

Geri
Yukarı