Çözüldü Valorant bozuk renk sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

szywatt

Hectopat
Merhabalar. Valorant bana düştü ve oyuna girdim. Ama tam ekrandayken farklı farklı renkler vardı. Şimdi bir ekran görüntüsü atacağım. Ayrıca pencerelide sıkıntı olmuyor ama orada donup kalıyor. Yardımınızı bekliyorum. Arkadaşlar şimdi screenshota bakarken gördüm oyun normal gözüküyor ama bende farklı farklı renkler var ne yapmalıyım?

Ama pencere halini alınca renk düzeliyor ben yine de deneyeyim dediğinizi ama başka bir şey olmuş olabilir mi?
Sorunu çözdüm ayarlardan pencereli tam ekran yapınca duzeldi.

Ama pencere halini alınca renk düzeliyor ben yine de deneyeyim dediğinizi ama başka bir şey olmuş olabilir mi?
Sorunu çözdüm ayarlardan pencereli tam ekran yapınca duzeldi.

Bu konuda da senle karşılaştım aynı şeyler bana da oldu. Tam ekrandan çıktığım zaman renkler düzeliyor ama her şekilde oyuna girdikten 3 saniye falan sonra oyun donuyor. Sende de donduğu gibi. Nasıl çözdün bu sorunu?

Benim sürümüm Windows 7 değil ya sekiz ya da sekiz buçuk galiba ama renk sorunu yaşıyorum normal ekrana dönünce düzliyor oyuna girince renkler birbirine giriyor bilginiz varsa yardım eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı